Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tapasztaltátok már meg az...

Tapasztaltátok már meg az akarat erejét? Tényleg olyan erős? (pl: a titok)

Figyelt kérdés
Vagyis, ha valamire erősen koncentrálok vagy igyekszem elképzelni az érzést és hinni abban hogy kitartással elérem sikerülhet? ti tapasztaltátok már? Én hétköznapi dolgokban igen, de emberi kapcsolatoknál nem pedig ott szeretném nagyon...
2012. dec. 12. 18:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Az sem sikerülne? Hát nálad nem is fog mert alapból blokkolod magad a negtiv meggyőzödésedekkel.

Az pedig, hogy szerinted mi a helyes az ugye egyéni dolog. Tehát szintén rád vonatkozik csak a meggyőződéseid.

Ezeket azért mondom, mert látom nem érted a vonzást magasabb szintű használatát.

Egyébként mi az, hogy önös érdek? Ez is önmagában vicc kifejezés, mert akkor minden önös érdeknek mondható a világon..


De leírom, hogy működik egy átlag párkapcsolat vonzás tudta nélkül.


Egy lány vonzódik a fiúhoz és fordítva, a legtöbb fiú erőszakosan teper. Végül összejönnek, mert ha nem is tökéletes de volt valami vonzalom és udvarlás.


Mi történt? Mind a két esetben megvolt a vonzás erő használata de egyik sem tudatosan használta. Valszeg a párkapcsolatuk is siralmas lesz, mert egyikük sincs tudatában mi az, hogy pozitívan élni. Hülyeségeket képzelnek egymásról és a hülyeségek miatt tönkre megy a párkpacsolatuk még annak ellenére is, hogy ha esetleg lélekben egymásnak teremtettek.


És most jöjjön a másik példa:


Az egyik fél tisztába van a vonzásal és tudja csak pozitivan lehet harmóniában élni.

Ugyanaz eljátszódik mintha nem tudnának semmit, meg lesz az udvarlási szakasz is, és ha mind a két fél úgy dönt akarja akkor a tudatos pár pozitív lesz minden tekintetben a kapcsolatot illetően( ha nem sötét).

Tehát nagy eséllyel jó pártkapcsolat lesz a vége, főleg akkor ha a másik felet is beavatja.


Egyébként aki tényleg használja a vonzást az alapból tapasztalja, hogy minden kívánsága úgy teljesül, hogy összefügg minden az életben harmonikusan.

Úgy fejlődsz, hogy a másik is fejlődik és tapasztal. Az egész élet alapja ez. A vonzás nélkül nem létezne élet..


Csak az emberiség mesterségesen nincs tudatában ennek és azért van káosz a földön mert negativ tévképzeteik vannak mindenről.

De ehhez megértéséhez nem árt sok tapasztalat.

2012. dec. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Másképp gondoljuk. Elfogadom a tiédet és nem várom el, hogy elfogadd az enyémet :)


További szépet, kellemeset :)

2012. dec. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
neked is :D
2012. dec. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Egy kritikai írás a "Titok"-ról:


"The most important error of The Secret is that is promotes a self-centered faith rather than a God-centered faith. The Secret is all about how to achieve your own goals; how to increase your own wealth; how to attract all good things to yourself. The goal of life, according to The Secret, is self-indulgence, self-aggrandizement, & self-centeredness."

[link]

2012. dec. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Talán erre mondják: Segíts magadon, az Isten is megsegít..
2012. dec. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Isten nem kívánságkiszolgáló automata. Csak a gondviselésre vállal garanciát, tehát a Jézus Krisztusban szívből hívőknek élelmet és ruhát (mindennapi kenyeret) ha az illető ember is megteszi a ráeső részt, munkát, és van hite.
2012. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:

Szia Kérdező :)


Igen, én tapasztaltam már. Eddig nem nagy dolgokkal próbálkoztam, csak kisebbekkel, de annál nagyobb örömet okoznak számomra :) Már láttam kb 1 éve is a filmet, a könyv először talán 4-5 éve került a kezembe, de akkor, fiatalabb fejjel még nem tulajdonítottam nagy jelentőséget neki. Azonban az utóbbi időben mióta komolyan foglalkozok vele, a környezetem részéről is pozitív visszajelzéseket kapok.

2012. dec. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!