Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A Titok létezik?

A Titok létezik?

Figyelt kérdés
Van valakinek pozitív tapasztalata a bevonzással kapcsolatban?Bármiről legyen is szó?

2012. máj. 8. 11:13
1 2
 1/19 anonim válasza:
71%
Igen, letezik. nekem mar sokmindent sikerul a Titokkal bevonzanom peldanak mondjam nem a semmibol sikerult bevonzanom egy LCD tv-t ugy hogy nem volt ra meg penzem se es meg sok mindent...
2012. máj. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
66%
vagyis a semmibol vonzottam be a LCD tvt ugy hogy meg penzem se volt ra
2012. máj. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
88%
Amit sokan "titoknak" neveznek, az létezik, de egyáltalán nem titok, hanem nyilvánvaló :)
2012. máj. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Létezik :) Eddig egy laptopot, egy QWERTY billentyűzetes telefont vonzottam be úgy hogy nem is volt rá pénzem, meg jó pár élethelyzet úgy alakult ahogy én szerettem volna :)

Többek között így vettek fel gyakorlatra és emberi kapcsolatokat is vonzottam be :)

Most pedig új vágyaim vannak és azok is meg fognak valósulni :)

2012. máj. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
80%
Én hiszek benne és már sikeresen vonzottam be kisebb nagyobb dolgokat. Olyanokat, amikről csak én tudtam, és mégis aszerint alakult az életem. :)
2012. máj. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%
Nekem eddig semmi pozitív tapasztalatom nem volt, s mivel nincs igazolás a létezésére, én azt mondom, hogy szép és jó elmélet, de alapvetően hamis "tanítás". Egyébként is vannak problémák az egésszel, és tegyük hozzá, hogy sokan, akik azt állítják, hogy a vonzás törvényének köszönhetik ezt+azt, valójában nem annak, vagy csak mondják, hogy annak, de közben nincs is foganatja a dolognak.
2012. máj. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
66%
Ha tele van valaki önkorlátozó hiedelmekkel, akkor nem működik, hiába vizualizál, vagy gondol sokat pozitívan az adott dologra.
2012. máj. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
17%

Szerintem ez nem az önkorlátozáson múlik.

Az emberek bemagyarázzák maguknak hogy a z agykontroll és vonzás törvéyne miatt kapják meg a dolgaikat míg másokkal szért történik rossz dolog! De ez baromság már bocsánat. maradjunk már a földön

2012. máj. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én is így vonzottam be a gyakorlati helyemet, pontosan olyat amit akartam. Első alkalom után (amint elkezdtem foglalkozni a Vonzás törvényével, vizualizáltam)2 héten belül hozzájutottam több tíz ezer forinthoz. Ezeket én nem tartom véletlennek, ha nem csinálom álló víz van! Vajon miért?
2012. máj. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Mikor feltettem a kérdést,még kételkedtem.Ma már tudom,hogy létezik a vonzás törvénye!!!!!:-)))))

Köszönöm a válaszokat! Engem is a saját pozitív tapasztalat győzött meg,megkaptam-és folyamatosan megkapom-amit akarok!!!KÖSZÖNÖM!

2012. máj. 13. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!