Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Azokhoz szólok akik sikeresen...

Azokhoz szólok akik sikeresen használják a Titkot! Segítenél?

Figyelt kérdés
Sajnos egészségügyi problémája van a fiamnak.Erről többet nem szeretnék írni,de azt még hozzá teszem,hogy orvosi kezelés alatt áll.Sajnos én nem tudok semmit sem tenni,csak pozitívan gondolkodni.Én egy nagyon pesszimista ember voltam ez a pár hét változtatott meg.Kezdek ráérezni,hogyan is kell a titkot alkalmazni,de tapasztaltabb e,berektől szívesen fogadnám a tanácsokat,esetleg sikertörténeteket.

2012. márc. 5. 08:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szia! Van valami konkrét kérdésed? Megpróbálok segíteni,ha tudok! :) Az a lényeg igazából,hogy jelen időbe kell helyezni a dolgokat, szóval nem jó lesz, majd megoldódik és ilyesmi,hanem úgy kell gondolkodni,hogy már jó, megoldódott,megkaptad... Különben csak tolódik.
2012. márc. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Mindenképpen sokat segít a pozitív gondolkodás.

Azt a szót, hogy "nem", azt ki kell törölni a gondolkodásból is, mert akkor a "nem"et is bevonzod, de ahogy írtad, a pozitív gondolkodás már megy.

Nekem sokat segít a célok kitűzése táblára fényképekkel! Egy olyan helyre kell kitenni, ahol minden nap szem előtt van! Legjobb, ha az ágyad közelébe, mert akkor a céljaiddal fogsz ébredni, ami megint sokat segít!


Nem tudom hogy reklámzoni mennyire lehet, de a minap hallottam a rádióban egy riportot a "Naplós" Szalay Ádámmal. Ő egy ezeken alapuló Sikerkód nevű kurzussal "járja az országot"! A jövőben mindenképpen meghallgatom :) www.sikerkod.hu


Sok sikert, erőt, és kitartást kívánok!

2012. márc. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
20%

"Mindenképpen sokat segít a pozitív gondolkodás." nem, nem segít. ez tipikusan az a szöveg, amikor az ember nem tud mit mondani, mert úgyis mindegy, semmi sem változtat a dolgokon. az egyetlen, amit tehetsz, hogy mellette maradsz(bármiről is legyen szó)és bátorítod, de magadat ne próbáld meg becsapni mint a titok

mert a titok egy oltári nagy baromság. ha működne, akkor hogy lehetnek pl rákos emberek? hogy lehet ekkora a szegénység? egyetlen embernek lett belőle haszna, annak aki megírta

2012. márc. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
0%
Úgy, hogy ők kitűzték a falukra rákos szervek képeit és naponta legalább fél órát tanulmányozták a cigisdobozok feliratait.
2012. márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%

09.11-es te mekkora szemét vagy!

Elveszed egy szülőnek az utolsó reményét? Ha nem hiszel benne a fogd be és ne írj semmit, minthogy itt jól elszomorítod.

2012. márc. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 artanyan válasza:

Helló!

Én nem tudom pontosan mit értesz vagy értetek titok alatt? Esetleg ha elmagyarázná valaki akkor talán tudnék hasznosat is írni.(szívesen segítenék)

2012. márc. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
0%

# 5

milyen reményről beszélsz? ezzel csak áltatja magát és ez nem segít

2012. márc. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Biztos vagyok benne, hogy megfog gyógyulni a fiad, mert az univerzum csodálatos, és mindenre képes, mindenre. Látom már ismered magát a Titkot, ha még kételyeid vannak vele kapcsolatban olvasgass utána, meg több sikerélményt.

Bármi elérhető, itt vagyunk ebbe az anyagi világba, amit gondolatainkkal formálhatunk, és alakíthatjuk amilyenné akarjuk, beleértve saját fizikai testünket is.

Az univerzumban minden egyenlő. Tehát most mondok egy példát: kérni akarsz egy tábla csokit megkapod, vagy egy luxusházat megkapod. Itt csak az emberek gondolkodása miatt nehezebb bevonzani egy luxusházat, mert nagyobb dolognak fogják fel.

A fiad és te is csinálhatod a következő technikát:

Menjetek le alfa szintre, vizualizáljátok (képzeljétek) el azt, hogy a fiad csodálatosan egészséges, és boldogan éltek (jelen időbe), érezzétek át ezt az érzést, és mondjatok megerősítő mondatokat jelen időbe. Szerintem az orvosi kezeléseket el is lehet felejteni, hisz a teste meggyógyítja önmagát az elme erejével. És, ha megcsináltátok a technikákat, utána felejtsétek el, bízzátok az univerzumra, ne fektessetek több energiát bele, naponta csinálhatjátok (pl. reggel és este).

Még ilyen gondolataitoknak se szabad lenniük, hogy: "Ne legyen beteg a fiam." Hisz itt is valamilyen mértékű energiát fektettek a betegségbe, még ha az ellenkezője is a cél. Egyszerűen azt kell mondani, hogy "Teljesen egeszséges a fiam."

2012. márc. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

# 8

ennyi hülyeséget...

2012. márc. 5. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
9-es: Te nyugodtan nevezheted hülyeségnek, de nem az. Attól, hogy kételkedsz benne neked úgy se fog sikerülni, ez csak lejjebb és lejjebb húz.
2012. márc. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!