Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tudják az emberek, hogy miből...

Tudják az emberek, hogy miből nyerik az "erőt", amikor a vonzás törvényét, "a titkot" használják? Tudják, hogy mi ennek a háttere és következményei?

Figyelt kérdés
mindenki válaszát/véleményét szívesen várom. :)
2010. jún. 28. 16:48
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
elnézést, az okkultizmust is belevenném.
2010. jún. 28. 16:49
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyszeru.

Pont ugy kepzeld el mint amikor a filmben (biztos lattad), a futot rakapcsoljak a bio feedback berendezesre es kepzeletben lefutja a tavot.

Es ugyanazok az izmok lenek eletre.

A gondolatainkkal az energiank, rezgesunk is abba az iranyba valtozik.

Onnan jon az ero, a "hogyan rezhunkbol" vagy nem jon ugye.

Amire tobbnyire koncentralsz az van jelen.

Ha tortenik valami, pl. rossz a kozlekedes ideges leszel kesel stb. "elszall" az energiad, mert stresszes vagy, de amikor tudsz fuggetlenedni a tortentektol, vagy tortenik kozben valami jo, elkezdessz maskepp rezegni es a kedved, kozerzeted is igy valtozik.

2010. jún. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
80%
részemről fogalmam sincs, de én még mindig kételkedem ebben a titokban. attól hogy én vigyorogva relaxálok a kocsiban nem múlik el a dugo, csak nekem lesz jobb.
2010. jún. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Uccso neked pont azert nem hasznal semmit mert ketelkedsz. bezzeg en nem ketelkedek, aztan fasz@n bejon az elet :D :D :D
2010. jún. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szerintem tudják, mert olvasnak erről könyveket, onnan tanulják meg alkalmazni ezt a dolgot, és azokba a könyvekbe biztosan ez is bele van írva.
2010. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Esetleg elárulják nekem is, hogy ne kelljen elolvasnom?! :D

Én magára az Univerzum energiaforrására gondolok, hogy onnan nyerhetik. :P


köszi előre is

2010. jún. 28. 19:15
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

"Uccso neked pont azert nem hasznal semmit mert ketelkedsz. bezzeg en nem ketelkedek, aztan fasz@n bejon az elet :D :D :D"


NEm is erőlködöm rajta:D reális az én pici világom, ha fogyni akarok fogyokurázom, ha kocsit akarok dolgozni megyek, ha szép hajat akarok ápolom, nem gondolkodom rajta:D

Jó biztos van haszna, nem mondom. denéha amiket itt olvasok hogy miket akarnak elérni a titokkal...néha már komikus:D

2010. jún. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 BlackSword ***** válasza:
48%
Én meg tudom ki volt J.F.Kennedy gyilkosa... Ez a titok, nem a vonzás törvénye...
2010. jún. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Mt 17,20 "Bizony mondom néktek: ha akkora hitetek volna, mint egy mustármag, és azt mondanátok ennek a hegynek: Menj innen oda! - odamenne, és semmi sem volna nektek lehetetlen.

Lk 17,6"Az Úr ezt válaszolta: "Ha akkora hitetek volna, mint egy mustármag, és így szólnátok ehhez a vadfügefához: Szakadj ki gyökerestől, és gyökerezz meg a tengerben - az engedelmeskedne nektek." De ez az én véleményem is.

2010. jún. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
19%
Ha tényleg mindenki válaszára kíváncsi vagy, akkor elmondom, hogy realista vagyok, és nem hiszek ilyenekben, tehát nem használom a vonzás törvényét, tehát fogalmam sincs az egészről , mert nem is érdekel. Nem tudom, mennyire kielégítő ez a válasz :D
2010. jún. 30. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!