Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Azokhoz szólok akik sikeresen...

Azokhoz szólok akik sikeresen használják a Titkot! Segítenél?

Figyelt kérdés
Sajnos egészségügyi problémája van a fiamnak.Erről többet nem szeretnék írni,de azt még hozzá teszem,hogy orvosi kezelés alatt áll.Sajnos én nem tudok semmit sem tenni,csak pozitívan gondolkodni.Én egy nagyon pesszimista ember voltam ez a pár hét változtatott meg.Kezdek ráérezni,hogyan is kell a titkot alkalmazni,de tapasztaltabb e,berektől szívesen fogadnám a tanácsokat,esetleg sikertörténeteket.

2012. márc. 5. 08:26
1 2 3
 21/21 mercuryio válasza:

"Szia! Van valami konkrét kérdésed? Megpróbálok segíteni,ha tudok! :) Az a lényeg igazából,hogy jelen időbe kell helyezni a dolgokat, szóval nem jó lesz, majd megoldódik és ilyesmi,hanem úgy kell gondolkodni,hogy már jó, megoldódott,megkaptad... Különben csak tolódik."


Ez nagyon jó válasz volt gratulálok! Egy személy aki tudja a titok alkalmazását..... Én el képzeltem tavaly h egy laptopom van és 45ezerét hozta a bátyám.... 3 nap múlva kaptam egy telefont szeretet bátyámtól, hogy van egy acer laptop 45-ért.... Természetesen boltból van és nem volt használva.... A garancia még rajta van! És ki lehet találni, hogy miről is írok :))))

2012. jún. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!