Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Azokhoz szólok akik sikeresen...

Azokhoz szólok akik sikeresen használják a Titkot! Segítenél?

Figyelt kérdés
Sajnos egészségügyi problémája van a fiamnak.Erről többet nem szeretnék írni,de azt még hozzá teszem,hogy orvosi kezelés alatt áll.Sajnos én nem tudok semmit sem tenni,csak pozitívan gondolkodni.Én egy nagyon pesszimista ember voltam ez a pár hét változtatott meg.Kezdek ráérezni,hogyan is kell a titkot alkalmazni,de tapasztaltabb e,berektől szívesen fogadnám a tanácsokat,esetleg sikertörténeteket.

2012. márc. 5. 08:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
akkor hogy lehet, hogy annyian halnak meg betegségekben és sokan utcára kerülnek, mert nem tudják fizetni az adósságukat?
2012. márc. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

SZERINTED MENNYIEN ISMERHETIK EZT A TITKOT? AZ AZ EMBEREKNEK AZ ÉRDEKÜK, HOGY MEGOSSZÁK A TÖBBI EMBERTÁRSAIKKAL A VÉGTELEN LEHETŐSÉGET? Nem ismered az embereket, hogy mennyire kapzsiak, és csak maguknak akarnak mindent? Aki meg ismeri ezt az egészet az meg a hit hiánya miatt nem alkalmazza, ezért fog meghalni, vagy örök életébe beteg lenni, vagy hajléktalan lenni, Ő választja ezt.

Ennek az oka az, hogy olyan tudományos és modern világba élünk, ahol ez nevetségesnek hangzik, pedig régen igenis rengetegen ismerték ezt az egészet, de ma már sajnos a fizikai világ varázslata miatt (gépek, tv stb.) megfeledkezünk ezekről.

2012. márc. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
0%
én még olyan embert nem láttam, aki hasznosította volt. csak mondják a sok hülyeséget, hogy mennyi mindent elérnek vele, aztán semmi. tök átlagos dolgok és elhitetik magukkal, hogy ezáltal különlegesek mert szar az életük és nincs ami segítsen rajtuk
2012. márc. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

"edig régen igenis rengetegen ismerték ezt az egészet" vs sötét középkor

Mindig terjedtek babonák és butaságok, de az ember azt remélné, hogy amikor még az egyetemet is fizeti az állam, akkor talán vmi hasznát is veszi ennek a társadalom. Ehelyett mindent bevesztek, veszitek az újabb és újabb "fejlesztő" könyveket és várjátok, hogy gazdagok legyetek. Közben egyre jobban el is bizonytalanodtok, mintha a tudomány és a józan ész nem adna választ szinte minden kérdésetekre. Ebből aztán az lesz, hogy még többet költötök majd ilyen könyvekre és tanfolyamokra. Ja meg szélcsengőre, ami véd az ártó szellemek ellen.


Kedves kérdező! Jobbulást kívánok a fiadnak és neked erőt, hogy tudd ebben segíteni. Az orvosok mindent meg fognak érte tenni, ami segíthet rajta. Ne a titokkal foglalkozz, hanem vele. Minden percért kár, amit ilyen babonáknak szentelsz.

2012. márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 Diavolino44 ***** válasza:
55%

- Ha tudomány megadna minden választ akkor miért szenved abban a betegségben a kérdező fia?

- Miért kell a "titok féle" módszerekhez nyúlni s nem az orvosok "hatalmas tudásához"?

- Miért van ennyi gyógyíthatalan betegség?

- Miért van az, hogy a tudomány annyira szerte ágazó, hogy az orvosok között sincs egyetértés mi működik s mi nem?

- Amikor a doki azt mondta nem tud segíteni miért küldött el egy akupunktőrhöz?

- S ő miért tudott rajtam segíteni?


A kérdéseim száma a végtelennel egyenlő!

2012. márc. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

"Ha tudomány megadna minden választ akkor miért szenved abban a betegségben a kérdező fia?"

Miben szenved?

"Miért kell a "titok féle" módszerekhez nyúlni s nem az orvosok "hatalmas tudásához"?"

A gyermek jelenleg is orvosi kezelés alatt áll. Nem írta senki, hogy lemondtak volna róla.

"Miért van ennyi gyógyíthatalan betegség?"

Nincs olyan nagyon sokféle, csak sajnos sokan élnek olyan életmódot, ami hajlamossá teszi őket a betegségre. Aki tűsarkúban jár, szétmegy a lába, gerince, aki minden nap mással kefél, előbb utóbb AIDS-es lesz.

"Miért van az, hogy a tudomány annyira szerte ágazó, hogy az orvosok között sincs egyetértés mi működik s mi nem?"

Tudomány: tapasztalatok + a velük összhangban lévő, őket magyarázó elméletek. A tapasztalatok terén nincs vita, azok tények. Az elméleteket pedig az újabb tapasztalatok vagy igazolják, vagy sem. Utóbbi esetben megpróbálnak új elméletet 'gyártani'.

"Amikor a doki azt mondta nem tud segíteni miért küldött el egy akupunktőrhöz?" "S ő miért tudott rajtam segíteni?"

Az akupunktúrát főleg a fájdalomcsillapítás terén egyre jobban elismerik. Nagyon izgalmas, hogy teljes testen csak orvos végezhet akupunktúrát, nem orvos csak fülakupunktúrát végezhet...


Jó, hogy vannak kérdéseid. Járj utána és alakítsd ki róla a véleményed. Én is kipróbáltam több dolgot és több olyan alternatívnak minősülő módszerrel találkoztam, ami hatásos, de még több olyannal, ami veszélyes és/vagy nem működik.

2012. márc. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Diavolino44 ***** válasza:

- Nah de akkor csak kell lennie valami alapjának a kínai orvoslásnak ami sokak szerint hókusz-pókusz!


- rengeteg genetikai betegség van amit nem lehet életmódhoz kötni. De persze aláírom, hogy a környezeti hatások amiben élünk az egy nagy adag moslék

2012. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

szeretnem a figyelmébe ajánlani Joseph Murphy könyveit főként az Eleme csodáját

gyógyulást , erőt és kitartást kívánok ;)

23f

2012. márc. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ne csináld,mert beleőrülsz,ez egy marhaság!
2012. máj. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Sokat segit a pozitiv gondolkodás.Nekem is kb 2 éve egyik percröl a másikra szinte ugy, most még jol tudtam menni a következö percben meg minden leblokolt, csak ugrálni tudtam ,és iszonyatos fájdalmam volt.Egyik orvostol a másik orvosig küldözgetek.A háziovos az orthoped orvoshoz ö meg az ideg orvoshoz az mig visza az orthoped orvoshoz. Senki nem segitett mindenki csak fájdalom csillapitokal tömött infuzio akupunktura injekcio stb formában.Anyit csináltak,hogy a mostani orvosom az idegeket érzéstelenitette a gerinc körül ami jol fájt de legalább valamivel jobban voltam mindig egy darabig mert töbször csinálta.De az hogy valamikkor is jobban leszek mikkor rá kérdeztem, van e reményem mindenki csak nézet rám tanácstalanul.De ösztönösen valamiért hittem abban ,hogy meg fogok gyogyulni. Ugyan nem valami gyors tempoban de most abbol az állapotbol,hogy szinte csak feküdtem az elején a fájdalom véget mert deréktol lefele aligbirtam ki. Sokat sirtam is mert már nem birtam sokszor ki a fájdalmat ,semit nem tudtam csinálni a bénult fájdalom tol.Most ugyan nem tudok még dolgozni még de nagyon sokat javultam sokkal kisebb a fájdalmam és szinte mindent megcsinálok itthon anyi többször le kell ülnöm de hála isten javulok.Pedig senki nem hitte ,hogy én valamikkor is egyáltalán járni tudok de én hittem benne, és most is hogy valamikkor még dolgozni is tudok.
2012. máj. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!