Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A Titok létezik?

A Titok létezik?

Figyelt kérdés
Van valakinek pozitív tapasztalata a bevonzással kapcsolatban?Bármiről legyen is szó?

2012. máj. 8. 11:13
1 2
 11/19 anonim válasza:
53%
Emberek! Legyetek már egy kicsit büszkék magatokra, hogy elértetek valamit a saját akaratotokból, vagy erőtökből! Vagy higgyetek már a puszta szerencsében! A "Titok" nevezetű parasztvakítás csak egy elmebeteg állat kitalációja, és mindenki átveszi és hírdeti. Nem értem mi haszna van, hogy becsapnak sok hiszékeny embert. Csak sajnálni tudom azokat, akik hisznek benne, és utálni azokat, akik híresztelik is. Ez egy népbutítás. El akarják hitetni,hogy hiába vagy egy senki, hiába nincs pénzed, akármit elérhetsz az életben csak gondolnod kell rá. Ha létezne, akkor a legnagyobb politikusok is használnék, mindenki világuralomra törne, stb. És különben is, aki "bevonz" (istenem milyen barom egy szó) dolgokat, miért nem vonzza be magának mindenki a 6-os lottót? Humbuk az egész, és csak sajnálni tudom, hogy ilyen dolgokban valaki is hisz. Bocsánat, ha megsértettem valakit, de csak gondoljátok át ezt az egészet. Nagyon kecsegtetőnek hangzik, és ezért szimpatikus, de nyisd ki a szemed.
2012. máj. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
"Legyetek már egy kicsit büszkék magatokra, hogy elértetek valamit a saját akaratotokból" Kedves utolsó! Ezek a könyvek mind mind erről szólnak! Amiket elértem, "bevonzottam" azokat mind saját erőből értem el! :) Üdv.
2012. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Egyébként nem sértődök meg, ahogyan szerintem egy ember sem aki ezzel foglalkozik. Hiszel amit akarsz, én is hiszek amit akarok! De amíg mindent sikerül elérnem amit akarok, addig leszarom hogy minek köszönhetem!

Ui: Van aki megnyeri a lottót, van akinek pedig más úton teljesülnek a vágyai.

2012. máj. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
40%

A Titok tele van ellentmondásokkal.


Van mondjuk egy állás, amire jelentkezik 5 ember, és mindegyikük a Vonzás Törvényét alkalmazza.

Na, akkor ki kapja meg az állást?

Az, aki jobban vonz, vagy micsoda?

És a többiek, akik szintén vizualizálták, elképzelték, beleélték magukat, és nem voltak önkorlátozó hiedelmeik...

Velük mi van?

Rosszul vonzottak, vagy csak "nem jött össze".

Akkor miért tanítják azt, hogy MINDEN összejöhet, amit csak akarsz.


Vagy a sokat emlegetett "parkolóhely dolog", mi van, ha 3 ember is oda akar parkolni?

Akaratpárbaj?

Aki jobban hisz, azé a hely?


Én ebben nem hiszek, mert nem csak én vagyok egyedül, aki akar valami, hanem mások is akarhatnak dolgokat, mondjuk ugyanott dolgozni, vagy éppen nem felvenni oda engem, nem hiszem, hogy ezzel a Vonzással rátukmálhatjuk az akaratunkat a környező világra.

Ha így lenne, baj lenne, mert nem is tudnánk, hogy ki hogyan manipulál minket.


A pozitív gondolkodásban hiszek, hogy úgy kell a dolgokhoz állni, hogy "Sikerülni fog!", a Vonzásban nem hiszek, mert ellentmondásos, és homályos filozófia, ami nagyon sok erkölcsi kérdést vet fel.

2012. máj. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Pietrosol ***** válasza:

Nézz utána,hogy mit jelent tudatosan élni!

Úgy tűnik,hogy a feje tetején álló világban termék lett abból,amit egykor életmód volt!

2012. máj. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

"Van mondjuk egy állás, amire jelentkezik 5 ember, és mindegyikük a Vonzás Törvényét alkalmazza.

Na, akkor ki kapja meg az állást?

Az, aki jobban vonz, vagy micsoda?"


Pontosan, aki jobban vonz nagyon lebutítva. Ilyenkor az elme ereje határozza meg, és még egyéb tényezők.

2012. máj. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
Ennyi elmehibbant félkegyelmű buta embert még a föld nem hordott a hátán.
2012. máj. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 mercuryio válasza:
Kellett egy laptop.... Elképzeltem hogy veszek egyet 45 ezerért újonnan! Bátyám telefonált kb 3 nap múlva, hogy van 45 acer 4gb ddr3 memoria 500 gb winyó ... Ezek tényleg működő dolgok csak sokan hülyeségnek tartják....
2012. jún. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 mercuryio válasza:
Olvastam itt h valaki írt a 6os lottóról! Na igen azt nehéz bevonzani mert sok ember szeretné megnyerni és itt az erősebb elme (Bevonzó személy az akinek nagyobb az esély). A titok lehet h paraszt vakítás de működik... Nekem már több minden bejött.... :P
2012. jún. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!