Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A titok, vonzás törvénye....

A titok, vonzás törvénye. Sikertörténetek?

Figyelt kérdés
Sikeres, megtörtént dolgokat szeretném ha leírnátok!
2012. júl. 26. 21:28
1 2 3
 1/26 sajt089 ***** válasza:
83%
nos nem tudom mennyire hiszel/nem hiszel benne, de nálam sok esetben bejött. "vigyázz mit kívánsz, mert valóra válik" ugye van ez a mondás...hát én ezt nem vettem komolyan sosem, a titkot is a "bevonzásaim" után ismertem meg jóval. míg nem ismertem a titkot, nem is tudtam, hogy ez így működik. sokat kívántam, általában rosszakat másoknak, vagy meggondolatlan dolgokat magamnak pl 8 évesen, hogy legyen belém valaki halálosan szerelmes. ez meg is történt a kívánság után pár héttel. szerelmes leveleket kaptam a padomba, nagyon izgi volt, ez tartott kb 6hónapig mire találkozót kértem a rejtélyes idegentől. mikor találkoztunk, ledöbbentem... a suli gondnoka volt az, a 41 éves imre bácsi akiről végül kiderült hogy pedofil. hát ez nagyon megrendített. aztán 15évesen szintén bevonzottam egy durva dolgot. azt kívántam egy srácnak a szakításunk után hogy legalább annyira fájjon neki valami a közeljövőben mint amennyire nekem fájt, hogy szakított. rá néhány hétre jött az hívás hogy a srácot összeverték egy szórakozóhelyen, szilánkossá tört az alkarja, eltörtek a bordái és belső vérzése van. aztán pár évvel később is vonzottam egy fura srácot, a baj az volt, hogy sosem gondoltam végig pontosan mit akarok, ez amúgy nagyon nehéz. ezeken kívül sok apróságot vonzottam be, találtam pénzt az utcán, kaptam hirtelen munkákat stb. én hiszek benne, mint ahogy sok másban is. egy biztos, ha nem hiszed el hogy megtörténhet a kívánságod vagy picit is megingatható vagy a bekövetkezését illetően akkor nem fog menni! ez fix!
2012. júl. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
97%

Gyakorlom egy ideje, meg is tapasztaltam. Ugyanúgy, ahogy a hozzáállásod a dolgokhoz meghatározza a dolgok hozzád viszonyulását, ez igaz másra is. Mindenesetre, amióta elhatároztam, hogy minden nap örülök annak, ami van, nem kesergek a múlton és nem félek a jövőtől, sikeresebb vagyok a magánéletemben és a munkámban is. 2011. márciusában még munkanélküli voltam, nem sok választott el a hajléktalanságtól. Volt egy negatív beállítottságú partnerem. Azután szakítottunk, elkezdtem bújni a Titok c. könyvet. Tudtam,éreztem, hogy minden rendben lesz. Két hét múlva állást kaptam, ma is abban dolgozom és szeretem a munkám. Boldogan mentem dolgozni, a munkahelyem révén olcsó munkásszálláshoz jutottam. Szinte röpködtem örömömben, hogy elkerültek az említett gondok, folyton megjegyezték, milyen irigylésre méltóan nyugodt és kiegyensúlyozott vagyok. Az egyedüllét is jót tett, megtapasztaltam, hogy egymagamban is milyen erős lehetek az élet kihívásaival szemben. Hogy ne nyújtsam soká: tele vagyok apró napi sikerekkel, melyek folyamatosan erősítenek. 16 napja kibéreltem egy kicsi önálló albérletet, amit kedvem szerint rendezgetek, szépíthetek és végre otthonosan érzem magam. Nem kerestem kapcsolatot, úgy gondoltam nyitottan fordulok a világ felé, s ha rám kell, hogy találjon valaki, akkor úgy lesz. A költözésben segített egy régi kedves barátom, aki elmondta, hogy szinte azóta szeret, amióta ismer (11 éve), tehát itt az újabb pozitív impulzus az életemben. Nem görcsölök rá, nem tervezek 10 évre, csak boldogan megélem az adott órákat, napokat, és készen állok arra, hogy ez a kapcsolat tökéletes lehet. Minden működik, ha akarod...Tömörítve ez a történetem.


Üdv, ragyogj és légy boldog!

2012. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
23%
Volt egy fém darab, ami nagyon kellett, de messze volt. Elővettem egy mágnest és alkalmaztam a vonzás törvényét. Azóta enyém a kis fémdarab és vigyázok, ne hogy megint túl távol kerüljön tőlem.
2012. júl. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
90%
3/3 ! gratulálok. Tán a kérdező nem pont ezt akarta hallani. Vagy ez vicc akar majd lenni nagykorában?
2012. júl. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
5%
Azt mondta, a vonzás törvényéről akart hallani és, hogy sikertörténetet. Az enyémben mindkettő benne van, a másik 2 válasszal ellentétben, mert azokban csak oltári nagy baromságok vannak.
2012. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
5/5! így nem is fogod megtapasztalni..sajnállak
2012. júl. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Én is téged, mivel egy álom világban élsz.
2012. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 sajt089 ***** válasza:
97%

kedves mágneses ember!


számomra hihetetlen és meglepő, hogy olyan kérdésekhez írnak véleményt ami számukra baromság, hülyeség, nem összeegyeztethető a saját elképzeléseikkel, életükkel, gondolataikkal, érzéseikkel. érdekelne miért írsz, ha nem tudsz mondani érdemleges dolgokat. feltételezem nem azért vagy az ezo témakörben mert valóban ez érdekel téged. akkor miért? sokan csinálják ezt és nem értem mire jó ez...kérlek mond el! valóban érdekel, nem csak te csinálod ezt.

2012. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
14%
Nem olyan kérdésre írtam választ ami számomra baromság. A vonzás törvénye igen is létezik. Én itt több értelmes dolgot írtam, mint az összes többi kérdező együttvéve.
2012. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
10%
Ja és köszönöm a nevet, mágnes ember, menő név.
2012. júl. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!