Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A titok, vonzás törvénye....

A titok, vonzás törvénye. Sikertörténetek?

Figyelt kérdés
Sikeres, megtörtént dolgokat szeretném ha leírnátok!
2012. júl. 26. 21:28
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Mit tesz ?
2012. júl. 27. 11:50
 22/26 Inuaki ***** válasza:
87%

Nap, mint nap alkalmazom, körülbelül... 6 hónapja láttam a filmet, azóta minden nap alkalmazom, és be is válik, vagy hamar, vagy később. :) Pénzt eddig sosem kívántam, hisz 16 éves vagyok, nem is akarok pénzt kívánni, amikre összpontosítok, és amiket AKAROK, az az egészség, a sikeres élet, a sportban való sikerek, boldogság, egészség. :)

Ezek mind be is váltak és be is válnak. A konkrétabb tárgyilagos kérések, amiket kértem eddig azok, egy új számítógép, új internet, új focilabda, izomfejlődés, újabb barátok. Ezek mind bejöttek! :)

NINCS OLYAN DOLOG, AMIT KÉRTEM ÉS MÉG NEM KAPTAM MEG!

tapasztalat: általában a bevonzás ideje, mármint amikor megkaptam a kért/akart dolgot, az 11 nap késés volt. Ez az új internet volt. :)


" A kihívások teszik életünket érdekessé, azok legyőzése ad értelmet neki. "


" A titok a válasz mindenre, ami volt, ami van, és ami valaha is lesz. "


Az teremti meg a jövőnket, amit ma gondolunk és érzünk.


A gondolataink és az érzéseink alakítják az életünket.


" Fejlődésünk során megteremtjük a saját magunk világegyetemét. "


" Hittel tedd meg az első lépést. Nem kell belátni az egész lépcsősor t, csak lépj az első fokára. "


" Hogy mik vagyunk, az a gondolataink eredménye. "


Amikor elképzeled, megvalósítod.


"Azt nem tudom, mi ez a hatalom, csak azt, hogy létezik. "


"A képzeletben rejlik minden. Betekintést nyerünk vele az eljövendő dolgokba. "


"Amit az ember el tud képzelni, azt el is érheti. "


Ha inspiráló gondolatunk támad, akkor bízzunk benne, és kövessük.


"Aminek ellenállsz, az folytatódik."

Ott az energia, ahol a figyelem.

Minden energiából van.

"Minden hatalom belülről jön, tehát mi magunk uraljuk. "

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

"Aki a boldogságra hallgat, annak megnyílnak ajtók ott, ahol eddig falak álltak."


FEEL GOOD

^^

2012. júl. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
90%
Én fél éve érintő képernyős telórol álmodoztam és most megkaptam *-* de volt több ilyen is mikor láttam a filmet megdöbbentem h minden teljesült amit kértem. Teljesen hiszek benne.
2012. júl. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
93%

Én is alkalmazom minden nap. Pénzt akartam gyűjteni, hogy jövőre magam fizethessem a kollégiumot, de az érettségi csak június végén fejeződött be, előtte pedig nem gondoskodtam biztos állásról. Két nap alatt találtam nyári munkát egy jól fizető helyen, az egyik barátnőmet korrepetálom egy kis zsebpénzért és a rajzaimmal kereskedem.

Nem volt barátom és egyedül éreztem magam. Mikor elkezdtem ezt élvezni, azt, hogy csak a barátaimmal vagyok, sokkal boldogabb lettem, most 2 esélyes is van.

2012. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
79%
Tapasztalom, szóval nálam ez nem hit kérdése. Azzal aki kételkedik nem is foglalkozok, nálam ez nem beszéd téma, mert nem érdekel ki hogy látja, a lényeg, hogy én jól érzem magam, a saját életemmel foglalkozok nem máséval. :)
2012. aug. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ez tipikus, aki sikeres, az semmibe veszi a többi embert, akinek nem sikerül valami,

ráadásul megpróbálja megmagyarázni, hogy a sikeressége az kizárólag az ő érdeme, nem számít hogy hova született, és kedvező véletlenek.


Én tanultam sokat, dolgoztam, ennek eredményeképpen jól keresek, de ez nem csak az én érdemem, mert jó családba rakott az a valami.

És semmi köze a meditáláshoz.

Van ami nem sikerül, és persze senki nem tud használható tanácsot adni...

2014. ápr. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!