Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vonzás törvénye-A titok-...

Vonzás törvénye-A titok- sikertörténetek?

Figyelt kérdés
Próbálkozom csak nem mindig sikerül teljesen hinnem. Az önszeretet sem megy.Valaki segítene?
2011. jún. 21. 10:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
17%

Nem gondolod, hogy lehet, hogy azért nem sikerül, mert hülyeség? Ha valamit el akarsz érni tessék tenni érte és kész. Nem kell itt mindenféle misztikus zagyvaságot belevinni a dologba. Titok kritika pl itt

[link]

2011. jún. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

én vizuális vagyok, és sokszor álmodozom...

Sok minden bejött már... a legelképesztőbb sztorimat megosztom veled:)


kb 2 éve volt... fél évig folyamatosan lefekvés előtt ábrándoztam egy srácról, aki a szomszédságomban lakik, szüleink is ismerik egymást, így ők is találkoznak,beszélgetnek, és azt is képzeltem, hogy van köze egy külföldi országhoz... (akkoriban volt szó róla,hogy költözünk külföldre)

Nem képzeltem el arcot a srácnak,csak nevet...

Aztán az álmodozás abba maradt, elfeledkeztem róla (nem vonzani akartam, egyszerűen jól esett ábrándozni, jól éreztem magam)

ezután kb 2 hónappal kaptam egy üzenetet egy sráctól,hogy már ismertük egymást régebbről, valószínűleg már nem emlékeztem rá... találkoztunk... kiderült, hogy nagyon közeli szomszédok voltunk (nem láttam sose, mivel másik városban tanultam)szüleink is ismerik egymást... és gyakran látogatott el abba az országba is,ahova én terveztem,hogy költözök... Persze a neve nem egyezett a képzeletbeli névvel, de minden stimmelt...


Ezen kívül voltak apróbb sikereim, ami sokat jelent számomra, de arról most nem beszélnék:)

Bízz magadban, és ebben a titokban...! Nekem bevált, úgy,hogy nem is gondoltam, hogy a vonzás törvényét "csinálom"

2011. jún. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a második válaszolónak:)

Az elsőnek meg: nem gondolom, hogy hülyeség, és nem hiszem, hogy attól, hogy te nem hiszel benne, feltétlen le kell rombolni más hitét is. Nem ilyenfajta választ vártam.

2011. jún. 22. 17:08
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
Amik a linkben vannak azok tények. A tényekbe nem lehet hinni azok vannak és kész.
2011. jún. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Nem kötelező hinni benne.Én épp nem foglalkozom vele.De egyértelmű számomra hogy igaz.Mert ugyan mitől lehet az hogy az egyik embernek minden sikerül,a másiknak meg semmi,hiába tesz meg mindent.Van egy ócska csúnya semmirevaló nő és van pasija,később családja pénze.Van egy másik nő mindig úgy áll hozzá mindenhez hogy nem fog sikerülni,és nem is sikerül az egész élete.Hit kérdése az egész,hinni kell abban hogy megérdemled a jót és nem szabad rossz dolgokra gondolni.
2011. jún. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2011. jún. 27. 10:36
 7/13 anonim ***** válasza:
92%
bas*szátok meg, még ha nem is igaz ez az egész. Minek belekötni?? NEm jobb poziztívan hozzállni midnhez és úgy élni h nem csak a rosszra gondolunk??? Persze nem mert büdös ge*ci amgyarok vagyunk akik csak a rosszat látják és hitetlenkednek. bocs h felbasztam magam .
2011. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

a linkes válaszolonak :

okés,h a cikkben tények vannak, és az is logikus dolog,h a tényekben nem hinni kell, mert azok reálisak megtörténtek és igazak... de ugyanugy a pozitív gondolkodás is egy tény, és megtörtént dolgokat kötnek hozzá már ojan régtöl, azok akik ismerik és tudják használni.

Lehet te csalódtál benne, ezért hiszed azt,h ez hülyeség, kívánom neked,h "megvilágosodj" és éld át azt az örömet amit ez az ajándék adhat az életben! :)

2011. júl. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
7.kommentező abszolut igazad van!!
2012. febr. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az #1-esnek teljesen igaza van, a voznás egy mesteri lehúzás, amit jól hat a hiszékeny, a buta és a már eleve pszichózisban szenvedő emberekre.

DE ez közel sem jelenti azt, hogy pesszimistán kell élni, mindenben a xart látni, mivel úgysem lesz jobb, ha pozitívan gondolkozunk.

2012. febr. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!