Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vonzás törvénye-A titok-...

Vonzás törvénye-A titok- sikertörténetek?

Figyelt kérdés
Próbálkozom csak nem mindig sikerül teljesen hinnem. Az önszeretet sem megy.Valaki segítene?
2011. jún. 21. 10:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%

Nem vagyok se hiszékeny se buta se pszichózisos, mégis használom a titkot és képzeld, működik.

Az elején nekem se sikerült hinnem benne, mert bennem voltak a belém nevelt hülyeségek, hogy sikert álmodozással nem lehet elérni, erre nincs semmi tudományos bizonyíték, blablabla stb. De aztán rájöttem, hogy a Titok az nem álmodozás, hanem igenis kemény munka. Igaz, hogy nem fizikai, hanem mentális, de nem könnyű dolog. Az elején nekem se ment minden.. Csomószor gondoltam magamban, hogy ez milyen hülyeség, de aztán rájöttem, hogy azért nem sikerül helyesen alkalmaznom a tanultakat, mert nem szeretem önmagam. Megkerestem az okokat, hogy mit nem szeretek magamban, és tettem ellene. Lefogytam 5 kilót, jobban figyelek a kinézetemre, néhány rossz tulajdonságomon is változtattam. Kemény munka volt, de megéri. Azóta minden összejön, amihez a Titkot használom, és még az önbizalmam is nagyobb. Persze az is fontos, hogy tegyél érte. Nem csak a vizualizáció vagy érzésítés vagy akárhogy hívod a fontos, hanem az is, hogy tegyél érte, de közben hidd el, hogy tényleg sikerülni fog! Ez nagyon fontos.

Remélem segítettem, hidd el, működik, csak hinned kell benne :)


16/L


(És ne is hallgass azokra akik megpróbálnak lehúzni. Az, hogy nekik nem sikerült, nem jelenti azt, hogy neked sem fog. Remélem eléred az álmaid :) )

2012. febr. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Sajnállak, gondolom ezt a nem vagyok buta és hiszékeny önérzetet is úgy "vozottad be".
2012. febr. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én pedig téged sajnállak, hogy annyira szánalmas vagy, hogy a magad baját másokra vetíted ki, mert annyira sz*r az életed :) Tényleg büszke lehetsz rá :)
2012. febr. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!