Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A titok, vonzás törvénye....

A titok, vonzás törvénye. Sikertörténetek?

Figyelt kérdés
Sikeres, megtörtént dolgokat szeretném ha leírnátok!
2012. júl. 26. 21:28
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

mágnes


mindenki tudja hogy mire gondolt a 8-as de te akkor is jössz a hülyeségeddel, a kérdésére pedig nem válaszoltál

2012. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mesélnék,de müködik!De nem csak elképzelni kell és pozítivan gondolkodni,ha nem cselekedni is fontos és a pozítiv tettek is sokat nyomnak.Fontos mindig legyél hálás minden jóért!
2012. júl. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, az "álom világom" kézzelfogható és működik. De aki csak gúnyolni jön ide másokat, keressen más szórakozást.
2012. júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 sajt089 ***** válasza:
100%

11-es: köszönöm, köszönöm!


komolyan érthetetlen miért kommentelnek nem kérdéshez tartozó dolgokat. kifejezetten haragszom ezekre az emberekre, bunkóság amit csinálnak mivel a kérdezőt hátráltatják és adott esetben félre is vezethetik, na de erről ennyit.

2012. júl. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
100%

Gyereket akartam. Azt mondták nem lehet, mégis lett.


Azt akartam, hogy a férjem ne dolgozzon az otthonunktól 160 km-re, mert féltettem. Kirúgták.


Azt akartam, hogy anyós ne jöjjön hozzánk hetente 2x. Alkoholista lett és egész nap otthon iszik, ezért nem tud jönni.


Most azt szeretném, ha a férjemnek jól fizető állása lenne. Úgy néz ki, több helyre is behívják meghallgatásra.


A férjem azt mondta nem akar fizikai munkát végezni. 11 évig főnök volt és be sem kellett járnia dolgozni. Csak telefonon intézkedett és ennyi.


Szerintem működik.

2012. júl. 26. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%

Áh megvilágosodtam, meggyőztetek. Hisz amit le írtatok mind igaz.... á mégsem, én is tudok ilyeneket írni. Még mindig azt mondom, hogy az én válaszom ez egyetlen normális.

A mágnes ember

2012. júl. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM SZÉPEN mindenkinek, aki a kérdésemre válaszolt! Azoknak,akik meg nem a kérdésemre írtak, remélem kellemes és unalom mentes napot szereztem! Így mindenki teljes mértékben kielégült! :) Továbbra is várom az ide tartozó kommenteket!
2012. júl. 26. 23:24
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
Ugyan, szívesen válaszoltam.
2012. júl. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
pedig az egész tök egyszerű.Ahol most vagy oda TE sajád magad juttatad magad.Ahogy most cselekszel és gondolkozol azok a jövőbeni eredményet vagy eredménytelenséged alapjai.Ha be látod,hogy TE vagy a felelős az életedért és e képpen cselekszel és gondolkozol akkor EL JUTOTTÁL A VONZÁS TÖRVÉNYÉHEZ! (ha Északnak indulsz ne csodálkoz ha folyamatosan egyre hidegebb lesz és végül eléred a célod)
2012. júl. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
29%

A sikertörténet a következő: volt egy ember, aki feltalálta a vonzás törvényét. Könyvet és filmet készített belőle. Aztán a sok birka ember özönlött értük a boltokba, és megvették a filmet és a könyveket. Az ötlet kitalálója pedig otthon dúskál a pénzben és vígan szivarozik, míg a sok marha csak ül és imádkozik meg kívángat és néz bután, hogy semmi de semmi nem jön össze neki belőle. Veszi a másik ugyanilyen könyvet, az az író is meggazdagszik és mi még mindig nézünk, hogy miért nincs semmi?

Ez a lényege. (Láttam mit tesz az emberrel ez.)

2012. júl. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!