Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Van itt olyan valaki, akinek...

Van itt olyan valaki, akinek egyértelműen működik a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés
Ha igen, adhatna pár tanácsot.
2011. dec. 7. 21:31
1 2
 1/11 anonim válasza:
52%

Igen nálam.


Üdv: a Mágnesember

2011. dec. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Shai-Hulud ***** válasza:
43%

Szerintem mindenki.


Legalábbis ahogy Newton megfogalmazta, minden anyagi test vonzza a másikat... Ez egy örökérvényű fizikai törvény!

2011. dec. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
71%
Előző kettővel ne foglalkozz :-). Igen működik hogyha hiszel benne. Ami fontos hogyha vágysz valamire, legyen az pénz,vagy valamilyen tárgy soha ne tedd fel a kérdést hogy HOGYAN. A lényege az egésznek hogy elhidd hogy neked lesz. Vagy ami még jobb hogyha úgy teszel minthogyha már meglenne az a dolog. Van egy film erről A Titok című dokumentum film. Érdemes megnézni abból minden fontosat megtudsz róla. Vagy hogyha a legapróbb részletekre is kiváncsi vagy, akkor vannak műsorok a Kvantumfizikáról, de szerintem fölösleges. Tudnék pár példát mondani az én élményeimről a vonzással kapcsolatban de nem szükséges le írnom ezeket, úgyis megtapasztalod te is :). Remélem segíthettem. 16/F
2011. dec. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
mit gondolsz, honnan származik az, hogy akarattal hegyeket lehet elhordani?ez nem építőmunkás szlogen,ELVILEG bármire képes az ember,csak akarni kell,és én nem próbáltam ilyet, de állítólag még a gravitációt is semlegesítheted,lebegtethetsz könyű dolgokat.de ezt én is csak hallottam.
2011. dec. 7. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A gyenge emberek elpusztulnak, menekülj amíg tudsz.


Magneto

2011. dec. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem működött.
2011. dec. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2011. dec. 8. 14:48
 8/11 anonim válasza:
100%
Sajnos működik. Mert az IPodomat magához vonzotta valaki a 2-es metrón a hátizsákom zsebéből.
2011. dec. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálam szokott működni, csak nagyon akarnom kell, de csakis jó érzésekkel, mert ha a kérésedhez a hiány vagy a bosszúság érzete társul akkor nem fog sikerülni.

Elmélyedtem az utóbbi hónapokban a témában, szóval nyugodtan kérdezz, és válaszolok ha tudok :)

2011. dec. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
na meg ott van az is, hogy minden testnek van saját tömege, a tömeg pedíg valamekkora gravitációs mezővel, ami vonzó erő.szóval mindenképp működik, még ha te a másik értelemben vett vonzásra is gondoltál.de az is működik, csak nem mindenkinek.
2011. dec. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!