Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tapasztaltátok már meg az...

Tapasztaltátok már meg az akarat erejét? Tényleg olyan erős? (pl: a titok)

Figyelt kérdés
Vagyis, ha valamire erősen koncentrálok vagy igyekszem elképzelni az érzést és hinni abban hogy kitartással elérem sikerülhet? ti tapasztaltátok már? Én hétköznapi dolgokban igen, de emberi kapcsolatoknál nem pedig ott szeretném nagyon...
2012. dec. 12. 18:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
91%

A Titok nem az akarat erejéről szól, inkább egy olyan lelkiállapotról, amiben létezve TUDOD, hogy minden (bármi) sikerülhet :)


Emberi kapcsolatoknál nem javallott ilyesmit alkalmazni, a másik ember szabad akaratát ILLIK tiszteletben tartani.

2012. dec. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
pedig a Titok ír a szerelemről is
2012. dec. 12. 19:07
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ez arról szól, hogy mivel hiszel benne, TENNI is fogsz érte, és így eléred a célodat.
2012. dec. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim válasza:
51%
Igen, a gondolataidnak teremtő ereje van és így akarattal bármit elérhetsz, amire valóban szükséged van! Ez akkor fog sikerülni, ha felülemelkedsz olyan dolgokon, mint a görcsös ragaszkodás egy bizonyos emberrel való kapcsolathoz. Hidd el, ha együtt kell, h legyetek, együtt is lesztek, ha meg nem, akkor érdemesebb a tudatod erejét valami hasznosabbra fordítanod!
2012. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
73%

A Titkot a nagyközönségnek szánták, nem véletlenül 'lett' best seller.


Én csak a filmet láttam és nem mondom, hogy nem vagyok hálás a benne foglalt információkért (engem is a Titok indított el ezen az úton), mégis úgy gondolom, hogy nem fordítottak kellő figyelmet arra, hogy a módszert kizárólag JÓ szándékkal, a másik ember SZABAD AKARATÁNAK tiszteletben tartása MELLETT lenne szabad alkalmazni.


Nem tudok elképzelni nagyobb káoszt annál, mintha olyan világban élnénk, ahol mindenkinek minden vágya teljesülne. A hétköznapi ember persze csak apróságokat 'kér', esetleg szerelmet, de mi van akkor, ha valaki így akarna világuralomra törni?


Téged kicsit sem zavarna, hogy pl. ilyen esetben az a valaki nem tartaná tiszteletben a TE szabad akaratodat?


Évek óta sikerrel alkalmazom a Titok módszerét, kellő alázattal, nem belenyúlva mások életébe. Tény, hogy nagyon sokat könnyített az életemen, de tudni kell, hol van az az erkölcsi határ, amit már nem lépünk át.

2012. dec. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
8%

Előzőnek írok (5)

Egyetértek vele, bennem is felmerült ez az erkölcsi dilemma a vizualizációs és egyéb technikákkal kapcsolatban. Például megpályázok egy állást és vizualizálom, hogy engem válasszanak. Ez nem fair azokkal a jelentkezőkkel szemben, akik rátermettebbek lennének nálam, de nem alkalmaznak ilyen mágikus technikákat.

Mivel jó szándékú ember vagy, szeretném felhívni figyelmed az ezotéria hátterére.

Link: www.jezusazut.hu

2012. dec. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim válasza:
100%

Előzőnek írok (6)

"mágikus technikákat"

"www.jezusazut.hu"

Látszik hogy neked fogalmad sincs az agykontrollrol.


Témához visszatérve, igen az, de ami a "titok"-ból kiderül az csak a jéghegy csúcsa, és kevés.

Arra viszont nagyon jó, hogy felkeltse az ember érdeklődését a témában. Mindenképp nézz mélyebben utána, mert tényleg csodálatos dolgokat lehet elérni.

Én elvégeztem pár éve az agykontroll tanfolyamot, teljesen szkeptikusként mentem el, és azt hittem hogy "mágia" meg hülyeségekkel lesz tele, de nagyon meglepődtem az eredmények terén.

De utána nem nagyon alkalmaztam. Számomra még szükség volt rá, hogy elolvassam Brian Tracy Maximális Teljesítmény című könyvét, és a kettővel együtt összeállta a kép, és majdnem 1 év alatt fényéveket ugrott az életszinvonalam, minden téren.

"A siker és a boldogság kulcsát többen kutatták már mint bármi mást, és félelmetesen sok írás található róla, akkor én miért próbálnám újra előről kitalálni?"

2012. dec. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

#5-ös vagyok, #6-osnak írok.


Szia :)


Azt hiszem, erre mondják, hogy mindenki a maga szerencséjének a kovácsa. Én is álláskeresési stádiumban vagyok, viszont kicsit másképp alkalmazom a módszert.


Nem vizualizálom, hogy engem vesznek fel, hanem tudom :) Nem azért, mert öntelt vagyok, hanem mert az önéletrajzom kidolgozásában olyan intuitív ötletek vezéreltek, aminek következtében már másnap behívtak interjúra, ahogy elküldtem a pályázataimat. ('Véletlenül' pont arra a 3 helyre, ahova TÉNYLEG menni szeretnék :) )


A többiek előtt is nyitva van az út. Akár a vizualizációs technika, akár az intuitív ötlettől vezérelt kreatív önéletrajz kidolgozása. Nem a te hibád, ha ők nem élnek vele.

2012. dec. 13. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen tapasztaltam.:) Amikor megnéztem a Titok című filmet, utána kezdtem el alkalmazni körülbelül 2 éve. Hatalmas energia kell hozzá és HIT! Az emberi kapcsolatokat nem akarom kipróbálni, nem akarok mások gondolataiba beletúrni,mert másokat illik békén hagyni. Hétköznapi dolgokban viszont nagyon is helyt áll a dolog :)
2012. dec. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:

#8

Lehet, félreérthető voltam. Én nem szoktam ilyen technikákat alkalmazni, nem is gyakoroltam. Csak a Mennyei Atyában érdemes bízni, ahelyett, hogy emberben - beleértve saját magunkat - vetnénk a bizalmat. Épp ez a New Age megtévesztése, hogy „higgyünk saját magunkban".


#7

Youtube-on néztem egy vitaműsort az agykontrollról, magával José Silvával.

http://www.youtube.com/watch?v=M1AZHJIAffE

2012. dec. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!