Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Tapasztaltátok már meg az...

Tapasztaltátok már meg az akarat erejét? Tényleg olyan erős? (pl: a titok)

Figyelt kérdés
Vagyis, ha valamire erősen koncentrálok vagy igyekszem elképzelni az érzést és hinni abban hogy kitartással elérem sikerülhet? ti tapasztaltátok már? Én hétköznapi dolgokban igen, de emberi kapcsolatoknál nem pedig ott szeretném nagyon...
2012. dec. 12. 18:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
#10 én másképp gondolom, de parttalan vállalkozás lenne eme topikon belül új témába vágni :)
2012. dec. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

#11

Rendben.

2012. dec. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

nincs szabad akarat sértés... ha egy ember vonzódik egymáshoz annak oka van. Aki használja komolyabban a vonzás törvényét illene tisztába lennie, hogy összefügg minden az életben és semmi sem véletlen. A vágyaid és az elképzelésid sem véletlenül vannak. Olyan emberekkel kerülsz kapcsolatban aki az álmaidat segíti( az életfeladatodat) és egyben a másik félnek is segítesz.


De ha egyeseknek az a téveszmüjük,meggyőződésük, hogy ártalmas másra a vonzás akkor az is lesz, de csak náluk, mert ez az ő téveszméjük.

A megyőzödések határozzák meg a teremtő erőt. A teremtő egyébként nem ítélkezik, egyedül az ember teste saját magát ítélheti el a saját téveszme hülyeségeivel...


Egyébként ha nagyon fostok mondhatjátok azt szeretném ha x-y lány a barátnőm lenne de csak akkor ha a felsőbb tudata is szeretné ha a barátnőm legyen stb.


Így aztán végképp nincs "sértés" de egyébként sem.


A téveszmékkel csak lekorlátozzátok magatokat.

2012. dec. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Ha kölcsönös az érzelem, mi szükség lenne akarat-'mágiára'? :O


Nem értem én ezt :)

2012. dec. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
a vonzás nem akarat mágia... önmagában az akarat kifejezés nem pontos ennél a kérdésnél.
2012. dec. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Ez csak attól függ, hogy a Kérdező milyen lelkiséggel áll hozzá. Akarva, vagy akaratlanul :)
2012. dec. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

Egyébként a teremtő erő akkor is működik, mikor te nem vagy tudatában.

Olyan mint a gravitáció akkor is hatással van rád ha nem hiszel benne. Pontosabban ilyenkor nem tudatosan használod. Ez is a szabad akarathoz tartozik, hogy használod tudatosan vagy inkább szenvedsz tudatlanul. Ez mindenkinek a saját döntése. Ha leugrasz egy szikláról pofára esel mivel valszeg nem tudtad, hogy pofára fogsz esni, nem vagy tisztában a gravitációval.

De ha tudatosítod, hogy nem ugrasz le, mert akkor nem csinálod ki magad, akkor nem fogsz pofára esni.

A vonzásnál is ugyanez van.


Egy pártkapcsolat esetében ha az egyik fél használja a "vonzást" ő tudni fogja, vagy illene tudnia, hogy nem véletlenül jött a párja és nem véletlenül vonzódnak egymáshoz. Tehát ő már tudatosan használja az erőt annyira, hogy legalább tisztába van a létezéssel.

2012. dec. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Többször belefutottam ebbe, fiatalabb koromban én is így alkalmaztam. Mindannyiszor pofára esés lett belőle :)
2012. dec. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

Minden esetben van akarat...

amikor egy fiú udvarol egy lány után, mert akarja a csajt az is szabad akarat sértés lenne? Ugyan már...


Egyébként erről beszéltem... a meggyőződések irányítják az ember saját életét.

Ha elítéled saját magad mert azt képzeled, hogy te evvel ártasz, akkor az is lesz, mert azt a "parancsot" adod, hogy így legyen.

Ártalmasat meg igazán nem csinálhatsz, mert ez egy pozitív erő. Fehér erő vagy aminek hívni akarod. A tapasztalataid, a szíved és az érzéseid úgy is megmutatják mi a helyes.

2012. dec. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, hogy a Kérdező fiú (bár szerintem lány). De tegyük fel, hogy tévedek :)


Ha udvarolna a lány kegyeinek meghódításáért, nem is lenne vele probléma. De itt a vonzás törvényét akarja önös érdekeinek szolgálatába állítani. Ennyi erővel lottó ötöst is kérhetne, az sem sikerülne :)

2012. dec. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!