Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nekem miért nem működik a...

Nekem miért nem működik a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés

Szeretnék bevonzani egy vörös hajú, zöld szemű, nagymellű, vékony, jóindulatú, kedves, nem dohányzó, nem alkoholizáló, nem vegetáriánus, nem rasszista, ateista, széles látókörű lányt. Mindig rá gondolok, elképzeltem minden egyes procikáját, elképzeltem ahogy szeretkezünk, kézenfogva sétálunk a parkban, összeházasodunk, gyerekeink lesznek stb. De nem sikerült. :(


De az sem, hogy nyerek az ötösön. Az sem, hogy egy nap alatt legitározom Jeff Loomist. :( :(


Mit csináltam rosszul? Mit?


2011. máj. 3. 12:01
1 2 3
 21/23 anonim válasza:

Vonzás törvénye? Ne vessük el teljesen, van benne logika, de nem is szabad ezt az univerzum mozgatórugójának tekinteni.

Szerintem azoknak van nagyobbrészt igaza, akik azt ecsetelgették, hogy nem elég a kiválasztott célra minden nap erősen gondolni, tenni is kell érte...a másik meg az, hogy olyan célokat tűzzünk ki magunk elé, ami tényleg meg is valósítható...most jönnék a személyes példámmal

Szó szerint amióta az eszemet tudom, orvosnak szeretnék menni, és ebben a tudatban nőttem fel...közben tettem is érte, kezdetben csak embermodellekkel játszadoztam, meg orvosos sorozatokat néztem a tévében, de a gimiben nekifeküdtem a biológiának, meg a kémiának, egy év alatt le nyelvvizsgáztam angolból, és most ott állok, hogy nem az a kérdés, hogy szeptemberben megyek-e orvosira, hanem az, hogy melyikre.


Jah, amúgy kedves kérdező!

A kérdést elolvasva felmerült bennem is egy: ez csak poén?


Ha nem, akkor ismerkedj bátran ;)

2011. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Nekem teljesen másmilyen volt az ilyen gyermekori vágyálom.

Eredetileg műszerész szerettem volna lenni vagy informatikus, de rájöttem, hogy inkább humán beállítottságú vagyok. Bánom, hogy nem ragadtam meg minden alkalmat a zenetanulásra, de megpróbálok suli és később munka mellet zenélni. Sajnos az is benne volt, hogy a szüleim megpróbáltak a műszaki pályára terelni, de mégkárosabb volt számomra az, hogy egyszer beültem egyik haverom szolfézsórájára, pedig terveztem azt, hogy apámmal megbeszélem a gitároktatást.

2011. máj. 25. 21:10
 23/23 FAKESZmester válasza:

azért kiváncsi lennék azokra az emberekre akik nem létezőnek tekintik a vonzás törvényét, hogy ők vajon kipróbálták-e vagy csak simán rámonják, hogy baromság...


kérdező: talán szűkítsd kicsit a kört hátha sikerrel jársz ;)

2012. febr. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!