Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ilyen esetekben nem működik a...

Ilyen esetekben nem működik a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akinek tudom, hogy tetszek, de régen lekoptattam őt sajnos.. :S Aztán írtam neki, hogy nem akar-e találkozni. Most én azt ,hogy találkozzunk, randizzunk, azt a vonzás törvényével nem tudom valóssá tenni? Ha sokat gondolok rá, ha elképzelem, ha tudom, hogy megtörténhet?

Köszi a válaszokat! :)


2011. máj. 13. 15:00
 1/6 skarma ***** válasza:
100%
Bármit valóssá tehetsz, mert a vonzás törvénye minden esetben működik. Viszont idő kell hozzá, ez pedig felboríthatja a terveinket. Ha tényleg szereted a fiút és nem csak fellángolás vagy játszani akarsz vele, akkor kérj és megadatik... :)
2011. máj. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De valahol azt olvastam, hogy más embereket nem lehet irányítani vele, mert ők is más-más dolgokat vonzanak magukhoz.. Akkor ez nem igaz?? De valamilyen oknál fogva mégis bevonzottam őt az életembe..
2011. máj. 13. 15:46
 3/6 anonim ***** válasza:
attól függ melyik az erősebb, amúgy meg mindent szabad, csak van, amit elvből nem csinálunk....
2011. máj. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 skarma ***** válasza:

első vagyok:

és ott a karma is...nem egyszerű dolgok ezek

2011. máj. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztos vagy benne hogy mai napig tetszel neki??

Jól tudod, másokat nem irányíthatunk, így én úgy gondolom, konkrét személyt sem lehet magunknak bevonzani, hogy én szeretnék járni xy-nal az valóban nem így működik, de találkozásokat, amiből bármi lehet lehetséges.

Tulajdonságokat vonzhatsz be azt, amire neked szükséged van, és akiben az meglesz, azzal előbb-utóbb egymásra fogtok találni.

2011. máj. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Magát a személyt nem irányíthatod, ez szerintem elég nyilvánvaló. De azt, hogy találkozzatok, bevonzhatod. Az a lényeg, hogy ne csak elképzeld, ahogy találkoztok... Hanem ezt az elképzelést tedd olyan valóssá, hogy az érzéseid olyanok legyenek, mintha ott lennél:D (Hülyén fogalmaztam, de szerintem érted.) Ezen kívül tényleg el kell hinned, hogy találkozni fogtok. Nekem volt olyan, hogy bulizni készültem, és folyamatosan az volt bennem, hogy különlegesen szépnek kell lennem, mert ott lesz az a srác is, akivel össze akartam futni. Tudatosan készültem arra a találkozásra, mert én eldöntöttem, hogy találkozni fogunk. És mit ad Isten (vagy a vonzás törvénye)...:)
2011. máj. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!