Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nekem miért nem működik a...

Nekem miért nem működik a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés

Szeretnék bevonzani egy vörös hajú, zöld szemű, nagymellű, vékony, jóindulatú, kedves, nem dohányzó, nem alkoholizáló, nem vegetáriánus, nem rasszista, ateista, széles látókörű lányt. Mindig rá gondolok, elképzeltem minden egyes procikáját, elképzeltem ahogy szeretkezünk, kézenfogva sétálunk a parkban, összeházasodunk, gyerekeink lesznek stb. De nem sikerült. :(


De az sem, hogy nyerek az ötösön. Az sem, hogy egy nap alatt legitározom Jeff Loomist. :( :(


Mit csináltam rosszul? Mit?


2011. máj. 3. 12:01
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Vagy hogyan kell rendelni az univerzumtól? Mert akkor megrendelem tőlük a leányzót, meg mellé egy rakás pénzt, egy Porschét, gitártudást, stb. :)
2011. máj. 3. 17:28
 12/23 anonim válasza:
37%
Nem mukodik ez a szarsag torvenye, szerencse kell az elethez
2011. máj. 3. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
68%

Nem müködik???Sok itt a mindent tudó ugy látom!!!!!Érdekes nekem müködik.Én igy élek 3 boldog éve.A vonzás törvényét már évezredek óta tudják az emberek - példa a történelemböl:Amit könyörgésetekben kértek, higyjétek, hogy mindazt megnyeritek, és meglészen néktek - Márk 11,24

"Ha elég erősen koncentrálunk egy tárgyra vagy célra, megfogható és látható lecsapódása csupán idő kérdése. Mindig a látomás az első, ez határozza meg a megvalósulást."

(Lillian Whiting)


"Az átható gondolat elég erőt termel saját maga kiszínezéséhez; kivetülésének ereje pedig egyenes arányosságban áll forrásának mélységével."

(Emerson)


"A Vonzás Törvénye az a törvény, amely által a gondolat kapcsolatba kerül saját tárgyával."


"Nem támadhat olyan gondolatunk, amelyet ne lehetne megvalósítani. Az, aki először kimondta, talán a sugalmazó csupán, de a végrehajtó is meg fog jelenni"

(Wilson)

Vagy biztos halltotátok már hogy: Ki mint vet úgy arat.


Szerintem müködik de a haszerintetek nem akkór nem.Tietek a választás.Akkór szerintetek minden véletlen.UH akk mi értelme az egésznek......

2011. máj. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim válasza:

Linkelős vagyok! :D

Mióta próbálkozol ezzel a bevonzós dologgal?

Szerintem ez valamiféle félreértelmezésből adódott... Mert, ha szeretnél valamit, akkor nem az univerzumtól rendeled -az nem pizzafutár- a gondolatok nem lépnek kapcsolatba dolgokkal. Az működik igazán, ha akarsz valamit, akkor úgy alakítod a dolgaidat, hogy azok meglegyenek, nem? Ha jó kocsit szeretnél, akkor válassz olyan hivatást, amiből előbb-utóbb meglehet. Menj el politikusnak vagy üzletembernek :)

Ne akarj csak egy hatalmasat beleharapni a sütibe -ha érted mire gondolok- hanem apánkét sok kicsit :D

Nézz körül a világban. Légy pozitív és nem alapozd az életed erre az akármire. Mindig legyen B terved. Pl.: Ha van két vörös és az egyik festett zöld szemű, nagymellű, vékony, jóindulatú, kedves, nem dohányzó, nem alkoholizáló, nem vegetáriánus, nem rasszista, ateista, széles látókörű lány, a másik eredeti vörös és ennek az ellenkezője ne ragaszkodj az eredeti tervhez. Változtass, légy szabad! :D Sok sikert én nagyon szurkolok neked!

2011. máj. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:

Számitsrá és megvalósúl!!!:)

Meglessz a vörös bögyös:)Feel Good!

2011. máj. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

a vonzás törvénye működik!

ha érzed és tudod mit akarsz pontosan el fogod érni azt ha kitartó vagy! meg lesz az a vörös leány de ki kell tartani és nem szabad az hogy megforduljon a fejedbe az hogy baromság ez az álmodozás.... aki azt mondj hogy nem létezik az bevonza magának azt hogy nem létezik, az van amit gondolsz és érzel... ha vki lefikázza az elméletet annak valszeg sikertelen élete van azért dobálózik a nagy tudásával ;-)

2011. máj. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Lehet még ilyen nem született a Földre. :D
2011. máj. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

vega vagyok és szívesen megyek el sörözni a barátaimmal, de azt hiszem, a többi tulajdonság illik rám

sok sikert a lottóötöshöz és gitározáshoz:)

2011. máj. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:

kedves kérdező!

Azt írtad, hogyha működne ez a vonzás törvénye akkor még egy ilyen lehetetlen dolognak is sikerülnie kellene .


Na itt a baj... se a vonzás törvényébe nem hiszel, se a vörös bögyösbe, mert ugye szerinted lehetetlen...

Amiben nem hiszel az nem is működhet neked..


pl.Én úgy megyek oda a kocsimhoz, hogy nem tudok kereket cserélni, matatom egy kicsit, de végig az van bennem, hogy amúgy nem értek hozzá, de matatom, majd megállapítom, hogy nekem ez nem működik...de ettől még létezhet olyan ember aki képes rá...

2011. máj. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:

jahh, és hogy tovább vigyem az előző példámat:

Ha úgy megyek oda a kocsihoz, hogy ugyan még nem csináltam, de biztos menni fog , hiszek benne, hogy képes vagyok rá, akkor valószínűleg nem csak matatni fogom, hanem rájövök a megoldásra, és lehet, hogy nem magamtól csinálom meg, de miután hittem abban, hogy valahogyan megoldom a feladatot, eszembe jut, hogy kitől kérhetnék segítséget, ...és lám, a hitem az akaratom segített...Így is fel lehet fogni

2011. máj. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!