Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Vonzás törvénye embereken...

Vonzás törvénye embereken hogy működik?

Figyelt kérdés

először is arra kérnék mindenkit,csak az válaszoljon,aki tanácsokkal tud szolgálni a kérdéssel kapcsolatban.

a párommal szakítottunk 2hónapja,1 hónapja nem beszélünk,nekem iszonyatosan hiányzik,összevesztünk,elvileg még érez vmit irántam,csak nem úgy mint régen.

én nagyon félek,hogy összejön valakivel,mert többen is ráhajtottak.

hogy érjem el,hogy magától megkeressen,vagy ha én megkeresem válaszoljon is nekem?csak gondoljak arra,hogy minden oké közöttünk és beszélünk,hogy boldogok vagyunk és viselkedjek úgy minden nap,mintha ő mellettem lenne még mindig és semmi baj nincs?


2011. ápr. 29. 12:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ez neked elég,akkor csináld. De ha ő nem akar már veled lenni,akkor nem fog,bármit is képzelsz be magadnak.
2011. ápr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
30%
leakadhatnátok már erről a hülyeségről...
2011. ápr. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mondtam h az írjon aki tud is valamit ha nem érdekel nem olvasod
2011. ápr. 29. 13:07
 4/9 BlackSword ***** válasza:
6%
Leginkább sehogy... De menj be az első pszichiátriai osztályra, és ott majd elmagyarázzák... hogy miért tartanak bent...
2011. ápr. 29. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
na menj a p*csába te paraszt gondolom te még nem voltál nőbe szerelmes hogy kötekedni jársz ide és ajánlom figyelmedbe az értő olvasást: VILÁGOSAN KI VAN FEJTVE,KI VÁLASZOLJON!
2011. ápr. 29. 16:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Ugyan tényleg nem túl szalonképes tanácsok hangzottak el, alapvetően mégiscsak van miben egyetértenem velük. Magadban kell pár dolgot rendbe raknod!


Milyen férfi vagy, hogy 1 nő miatt ilyen elkeseredett vagy? Igen, szerelmes, oké, én is voltam.... De most a fájdalom erősebb, vagy Te? Ha a fájdalom, akkor a csajnak kívánom hogy is mással jöjjön, össze, valaki olyannal aki nem hal bele mert elhagyják.


A konkrét tanácsom pedig az, hogy gondolkodj el hogyan tudnál jobb férfi lenni és lépj hogy jobb férfivá válj.

2011. máj. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

szia ugy latom nagyon megviselt a szakitas nem tudom min vesztetek ossze,de ha nem beszel veled honnan tudod h valamit meg erez. Ha en osszeveszek a parommal nem koltozok el (lehet h felreertettem de a szovegbol ez jot le)mert az kb azt jelenti h mar elzarkozok a bekulestol.

Probald meg megerteni hogy amikor veszekedtetek mi volt az o oka ha a veszekedes miatt hagyott el valiszinuleg ojan dologbol nem engedsz ami neki feltetel a "boldog" kiegyensulyozott elethez. Ha tenyleg szeretett akkor valoszinuleg betelt a pohar es tobb oka is van ra.Ha Mar nem szeretett anyira akkor meg mindegy.

szerintem azrt nem beszel veled mert tudja h ket kulonbozo dolgot akartok es ha ki is bekultok ugyis veszekedni fogtok.

latom eleg sertonek talaltad masok velemenyet de sajnos az az ember aki "ugy tesz" mintha meg mindig boldogan elne a baratnojevel aki nincs is az jo uton halad az orultekhaza fele

2011. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elvből, nem befolyásolunk más embereket, se a vonzás törvényével, se egyéb ezoterikus dologgal.
2011. máj. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
tudod mi az a szabad akarat? nna, az az a dolog, ami felett még Istennek/isteneknek/bármilyen felsőbb hatalomnak sincs hatalma. => NEKED SINCS. ha nem tudod hétköznapi módon visszacsábítani, akkor sehogy sem tudod. hidd el, én is veszítettem már el olyan embert, akibe őrültem szerelmes voltam, sokáig azt hittem belehalok, de egyszercsak jött más (bármilyen hihetetlennek is tűnt, hgoy lesz ilyen), és túl vagyok. egy fájdalmas emlék már és semmi több. ha meg akarod próbálni visszacsábítani, a vonzás törvénye maximum annyiban lehet a segítségedre, hogy mondjuk összefuss vele "véletlenül" valahol, hogy legyen erre alkalmad. ennyi. nem "sajnos", mert gondolj csak bele, milyen lenne, ha valaki téged befolyásolna akaratod ellenére bármilyen módon olyasmire, amit te egyáltalán nem akarsz. (pl. msot gondolj a legundorítóbb nőre akit valaha láttál... na, ha ő elérné ilyen módszerrel, hogy megkívánd... nos?:D)
2011. máj. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!