Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Nekem miért nem működik a...

Nekem miért nem működik a vonzás törvénye?

Figyelt kérdés

Szeretnék bevonzani egy vörös hajú, zöld szemű, nagymellű, vékony, jóindulatú, kedves, nem dohányzó, nem alkoholizáló, nem vegetáriánus, nem rasszista, ateista, széles látókörű lányt. Mindig rá gondolok, elképzeltem minden egyes procikáját, elképzeltem ahogy szeretkezünk, kézenfogva sétálunk a parkban, összeházasodunk, gyerekeink lesznek stb. De nem sikerült. :(


De az sem, hogy nyerek az ötösön. Az sem, hogy egy nap alatt legitározom Jeff Loomist. :( :(


Mit csináltam rosszul? Mit?


2011. máj. 3. 12:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
71%

Senkinek sem működik a bevonzás törvénye.

Annyit tudsz tenni, hogy imádkozol Zordonhoz, a jóságoshoz.

Ha tiszta a lelked, megéred kérésed beteljesülését.

2011. máj. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
73%
Mert csirkét is kell áldoznod mellé, nem tudtad?!
2011. máj. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
48%
Azt hittem, hogy Zordon az gonosz. Legalábbis az Oroszlánkirályban az volt...
2011. máj. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
42%
Ez kamu!
2011. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
100%
Mert azt tudod vonzani amit tudatallat igaznak hiszel.Hitesd el a tudatalatoddal,hogy már megvan az a csaj csinálj olyan dolgokat amik arra ösztönzek ,hogy már a tied pl.nézelödj ékszerüzletek körül mintha akarnál venni neki valamit,bolondságnak hangzik de ha egyedül vagy képzeld el hogy ott van veled és beszélgess vele még öleld is át, + ilyenek.fontos bármit akarsz CSINÁLJ ÚGY MINTHA már meglenne.Minden reggel amikór felkelsz és mielött elalszól vizuálj.Garantálom ha 21 napig teljes erőbedobással csinálod lefogod aratni a gyümölcsét.Fontos soha ne hangolodj le mindig maradjon meg az a lelkesedés hogy már +van a csaj,nem meglessz vagy jó lenne ha meglenne MEG VAN!!!!Szép napot na csá
2011. máj. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
42%
Nem kelsz elég korán!
2011. máj. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
17%

Vonzás törvénye nem létezik.

Ha ilyen nőt akarsz akkor ismerkedj. De csak ha elég nagy farkad van, anélkül nem kellesz a nagy mellűeknek úgyse. Na meg tökéletesen kidolgozott felsőtest sem árt, meg hogy jóképű legyél, saját lakás sem árt.

2011. máj. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
34%

a vonzás törvénye nem létezik.

csak olvasd el azok beszámolóját, akiknek bejött. mind teljesen hétköznapi, átlagos dolgokról írnak, ami valószínűsége 50%.

ezekbe csak egy gyerek, vagy egy elkeseredett ember(esetleg egy elmeroggyant:))lát többen mint ami valójában

2011. máj. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
42%

Ez a vonzás törvénye egy vicc. Ilyen nincs. De jót nevettem az elméleten.

Csak pár jó tanács:

1. Ha otthon töltöd minden szabadidődet NEM fog bekopogni hozzád. Hidd el! Járj el szórakozni, ismerkedj. Ki tudja lehet, hogy egy ismerősöd ismerőse lesz majd az a lány.

2. Legyél nyitott. Ne csak a lánytól várd el

3. Ki ne próbáld azt, amit az egyik válaszoló írt -hogy csinálj úgy mintha már együtt lennél a lánnyal. BE FOGSZ GOLYÓZNI. Ha hosszú ideig csinálnád komoly pszichológiai gondjaid is lehetnek. NE FOGADD MEG AZT A TANÁCSOT!

4. Mítosz, hogy a lányoknak csak a nagy himbilimbi kell. Nem az számít, hogy mekkora, hanem, hogy hogyan használod!

5. Szerintem ennyire konkrétan ne határozd meg a lányt. Ne képzeld el pontosan minden egyes porcikáját. Lehet, hogy az igazinak egyel kisebb mellmérete lesz mint amit elképzeltél, és akkor otthagyod? Inkább válassz egy színésznőt vagy akár modellt ideálnak.

Szerintem Ő pont az eseted: :D

[link]

Ne ugyan ilyet keress, hanem csak hasonlót!

6. A legfontosabb: FELEJTSD EL EZT A BEVONZÁS vagy milyen TÖRVÉNYT!


Sok sikert a lányhoz! :)


19/L

2011. máj. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Amit linkeltél, az festett vörös, abból sok van. Kb. olyan, mintha lenne egy átlagos kocsim, lefesteném pirosra és máris Ferrari lenne. Az igazi vörösök (és szőkék) különlegesek és ezt szeretem bennük.


Azért gondoltam ilyet, mert ha igaz ez a vonzás törvénye, akkor sikerülnie kellet volna még ilyen elképzelhetetlen dolognak is. :)

2011. máj. 3. 17:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!