Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A negativ gondolatok tenyleg...

A negativ gondolatok tenyleg bevonzhatjak a negativ esemenyeket?

Figyelt kérdés
Tobbszor olvastam, hallottam mar errol. Aki tud ra magyarazatot, megkerem irja le.
2010. okt. 8. 20:16
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

18:16os, Ej de jó, tanácsok! Amit te tanácsolsz, azt nekem nagyon nehéz megvalósítani, már mit bele élni magamat, mert nem vagyok az a lekeshedő, jaj de jó típus.

Az életben megvalósult dolgaim java része is max egy-két napig okoznak örömet, ezért nekem nehéz megtartani ezt az érzést. Letörni, elkeseredni annál jobban tudok.

Most mit tegyek, ilyen a személyiségem, és 40éves fejjel, miként változtassak ezen?

Lehet, hogy ezért semmilyen az életem? Vágyaim vannak, de határtalan lelkesedést nem érzek.

Bele élés nélkül meg hiába íróm le, rajzolom meg, álmodozom róla, mert ha jól olvastam érzelmek nélkül nem működik.

2010. okt. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

Bennem csak egy érzés kavarok hónapok óta. Úgy hívják, gyűlölet, fájdalom, düh, és ezek az érzések felemésztenek, tönkretesznek, de nem találtam rá gyógyírt, megoldást.

Be is vonzottam a nyomort, szegénységet, de a gyűlöletem ennek ellenére egyre nagyobb lett.

Nálam, a negatív, vonzotta a negatívat.

2010. okt. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:

18:16os valaszolo: Nagyon erdekes amit leirtal.

Koszonom szepen tartalmas leirasod es tanacsod! :)

2010. okt. 9. 20:07
 44/48 anonim ***** válasza:

Nem kötekedésként kérdezem, csak kíváncsiságból.

Sok szexfilmet nézek, bele élem magamat a szexbe, de még mennyire! Ez esetben be kellene vonzanom a szexet az életembe, de ez mégsem történt, történik meg.

Pedig ennél nagyobb vágyat, pozitív érzelmi átélést nem tudok létrehozni.

Ez esetemben miért nem működik, mert erre is működnie kellene a vonzásnak. Vagy nem?

2010. okt. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:

tegnap 17:48.


Köszönöm a reakciódat, de nem válaszoltál egy kérdésre.

Az agyad tud ilyenek, vagy a gondolataidnak van telepatikus ereje? Írod ugye, hogy rákoncentrálsz az agyad x pontjára...akkor nem az agyad a fantasztikum, hanem az elméd, nem? S ezért kérdeztem, hogy az agyad hozza létre az elméd...abból a mondatodból kiindulva, hogy "rákoncentrálsz az agyad bizonyos pontjára".

S Téged érdekel ennek a dolognak az alapja, vagy jól elvagy így, hogy működik és kész?! Tudod, miért vagy képes ilyenekre? Tudod, hogy te magad mi vagy? :)


ui.: elnézést a kotnyeleskedésért, csak kíváncsi vagyok valamire. :)


üdv és várom válaszod

25/F

LastOne.Left

2010. okt. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:

tegnap 17:48.


Bocsánat, csak látom próbálsz segíteni a kérdezőnek de itt valami megtévesztő lehet. ha nem haragszol, akkor kijavítanám.


"Nagyon fontos, hogy a vágyaidat JELENKÉNT éld meg a gondolataidban, mintha máris meglenne a vágyott lakás, a vágyott autó, a vágyott társ, stb...

(Sokan itt hibáznak, mert ők "szeretném ezt+azt" formában fogalmaznak. Ez nem jó!)"


Amikor jelenként éled meg ezt a dolgot, akkor nincs hiányod abból, mert úgy fogod fel, hogy megvan már, vagyis ez nem VÁGY ilyenkor, mert a vágy hiányérzet kielégítésére való erős lelki törekvés...és ha vágyakozol, akkor nem tud összejönni a vonzás...mert a vágynak jövőbeli értéke van, vagy nem tudom, hogy fogalmazzak...a lényeg, hogy még nincs, és pont ez a vonzás lényege, hogy úgy éld meg, hogy már van...tehát a vágyak blokkolnak minket e dolog használatában. Tudom, hogy te is ugyanezt mondtad, de a vágy kifejezés iszonyat félrevezető lehet. "Akarat", na az passzolna ide. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. okt. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Ezt úgy nevezik, hogy a vonzás törvénye. (Ha ezt már beírta más is, akkor bocs, nem olvastam végig az összes hsz-t)

Saját tapasztalatom az alábbi: ha nagyon negatív vagyok, akkor az agyam is arra hangolódik, tudattalanul is ügyetlenebb lesz az ember, és több hibát vét, ez pedig negatív visszacsatolásként jelentkezik.

Amikos optimista vagyok, bizakodó, a jó dolgokra fókuszálok, akkor valóban előjön, hogy egész kellemes sikersorozatokat is átélhessen az ember.

Én kevésbé tartom ezt egy ezoterikus vagy természetfeletti dolognak, sokkal inkább az agyunk tudatalattijának működése ez, szerintem.

2010. okt. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Elolvastam minden hozzászólást és nekem sokat segítettek. Olvasott vagyok ebben a témában és mégis rosszul csináltam eddig a dolgot. A heves vitatkozás közben formáltátok a technikát, nyitottátok fel a szememet a hibámmal kapcsolatban. Én is mindig vágyként, jövőbeli eseményként programoztam. Valószínüleg a könyvek olvasása közben átsiklottam ezen rész felett, valószínűleg ezért nem akar eljönni a vágyott cél.

Kb. 2 hónapja komoly lelki problémákkal kűzdöm, folyamatosan próbálok megoldást találni. Olyan szörnyű kiábrándúlt és reménytelen életérzet van bennem, hogy az életkedvemet már gyakran elveszítem. Most egy kicsit megvilágosodtam, mint Buddha, újult erővel kezdek neki a lelkem és az életem gyógyításának. Köszönöm.

2010. okt. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!