Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az hogy álmomban...

Miért van az hogy álmomban tudom hogy csak álmodom, én irányítom az eseményeket és fel is tudom ébreszteni magam?

Figyelt kérdés
arra lennék kiváncsi hogy más is tud ilyet vagy csak én vagyok ilyen degenerált? eddig bárki akit megkérdeztem hülyének nézett és nem hitt nekem
2011. márc. 3. 17:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Épp az elmúlt éjjel vágtam a képébe egy rosszarcú ipsének, hogy hiába hadonászik azzal a késsel, mert tudom, hogy csak álom az egész. Gyerekkorom óta így megy ez. :)
2011. márc. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Az én barátom is tud ilyet. Gondolom azért mert nem alszik olyan mélyen, így bármikor könnyen feltud ébredni. Az álmodás befolyásolása pedig tudat alatti, pl.: ha valami nagyon rossz dolog történik az álmodban vagy nagyon félsz valamitől, akkor előfordulhat, hogy "rájössz" (vagy épp nyugtatásképp bemeséled magadnak az álmodban) hogy csak álmodsz.
2011. márc. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok ezzel:)
2011. márc. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 szamóca. válasza:
tudatos álmodásnak hívják, nézz utána. vicces dolog, én is produkáltam már ilyet.
2011. márc. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy degenerált? Ez teljesen természetes dolog. Egy kérdésem lenne mindenkihez. Más is úgy ébreszti fel magát hogy álmában becsukja a szemét és miután kinyítja fent van?
2011. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
Velem is történt már ilyen pl:zuhanok és általában mindig felébredek ,de volt már olyan is hogy mondtam hogy "állj" és megálltam .Plusz még ilyen több !!!
2011. márc. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
én úgy ébresztem fel magam hogy egyszerűen felfele feszítgetem a szemem álmomban, és így felébredek xD
2011. márc. 4. 20:33
 8/14 anonim ***** válasza:
Ez tudatos álom, és úgy működik, hogy ilyenkor bekapcsol a tudatod is. Általában akkor van ilyen, mikor már kialudtad magad, és nincs akkora szükséged a normális álomra.
2011. márc. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok hogy "erősen" becsukom a szemem és már nem is alszok:)
2011. márc. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Legközelebb próbálj meg repülni, vagy bármi mást amit akarsz, mert amikor álmodsz bármit megtehetsz amit szeretnél :D
2011. márc. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!