Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A negativ gondolatok tenyleg...

A negativ gondolatok tenyleg bevonzhatjak a negativ esemenyeket?

Figyelt kérdés
Tobbszor olvastam, hallottam mar errol. Aki tud ra magyarazatot, megkerem irja le.
2010. okt. 8. 20:16
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
32%
nem lehet eseményeket bevonzani, nincs ekkora hatalma az embernek, annak is örülhet ha a saját cselekedeteit tudja befolyásolni, nem még másokét, vagy a tőlük is független történéseket.
2010. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
54%

Baromság az egész. Én sokáig hitem ezekben a dolgokban, sőt, még agykontroll tanfolyamot is végeztem. Elolvastam a vonzás törvénye, és még jó sok hasonló témájú könyveket.

Ha ezek működnének, akkor most boldog élmény beszámolót tartanék neked, de miután már 15éve ismerem ezeket a dolgokat, azt mondom, nem működik.

Az a 10%ember, akinek meg pozitív tapasztalata van, az kicsi %-ban kifejezve, a többi meg csak rá fogja, hogy vele azért történt egy jó, vagy szerencsés dolog, mert pozitívan gondolkodva bevonzotta.


Az egész csak egy nagy biznisz, erre is kialakult egy piac.

2010. okt. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
57%

Kedves Kérdező!


IGEN!!!

A negatív gondolatok bevonzzák a negatív eseményeket...

Például aki sokat aggódik azon, hogy valamilyen betegsége van (pedig semmi baja), előbb-utóbb beteg lesz!


Aki állandóan azt hajtogatja, hogy "ő milyen szerencsétlen", "ővele csak szerencsétlenségek történnek", "ő nem kell senkinek", "őneki egy barátja sincs", annak hamarosan tényleg egy barátja sem lesz, hamarosan tényleg szerencsétlen lesz és semmi nem fog jól sikerülni az életében!...


Az agyunk egy fantasztikus "szerkezet", amiről még a tudósok is csak keveset tudnak... Képes arra, hogy meggyógyítsa a tested pusztán a gondolatok erejével, és ugyanígy arra is képes, hogy megbetegítsen...


Nem tudom, hogy mindenki képes-e erre, de én pusztán az agyammal képes vagyok akár egy autó motorját is leállítani (kipróbáltam, működik!)...

Tudom, hogy az agyam melyik pontjára kell erősen koncentrálnom és elárulom, hogy ez elég fárasztó, nem is vagyok képes sokáig ezt csinálni...


Bevallom, nem is merek pl. betegségekre gondolni, mert félek, hogy bevonzom magamra azt a betegséget.


Látom, itt sokan hitetlenek ebben a témában, nem is akarok senkit meggyőzni az ellenkezőjéről, nekem az is elég, hogy NEKEM működik a dolog, mert ezzel a módszerrel már vagy 40 éve az anyagi javakat is bevonzom magamnak.


Kíváncsi voltál, hát leírtam : MŰKÖDIK a módszer!... :-D


Szép estét kívánok mindenkinek!

2010. okt. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
46%
Annyit helyesbítenék, hogy az agykontroll az egy jó dolog, és tényleg működik, persze határokon belül. De a vonzás törvénye az egy baromság, annyi alapja van csak, hogy ha szeretnék egy sört, IGAZÁN szeretnék, akkor elmegyek a boltba és veszek. Tádáám, magamhoz vonzottam!
2010. okt. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:

Akkor te vagy a 10% egyike. A többi 90% aki meg elvégezte ezeket a tanfolyamokat (jó pénzért), és éveken átgyakorolta, és nem ért el semmit, az meg……


Ismerek embereket, akik folyton panaszkodnak, veszekednek egymással, mégis sikeresek, sok pénzűk van, és egészségesek. Évek óta élnek így, és nem vonzottak be semmiféle katasztrófát, negatív eseményt.

2010. okt. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem valamelyest működik ez a dolog. Biztos veled is fordult már elő az életedben. Pl. vigyázz le fog esni... vigyáz el ne vágd a kezed. És mondhatni ezzel már be is szuggerálta ezt a gondolatot az agyadba. Vagy mondjuk az ellenkezője, pl valaki megdicsér úgy igazán. És ha rossz kedved is volt, utána jó lesz. :)

De ezek piti dolgok. Nem is ez a lényeg. Mert azért vannak ezeknek tudományos alapjuk is. Ami most eszembe jut, hogy érdemes megnézni a Mi a csudát tudunk a világról? c. filmet. Kicsit szájbarágós de érdekes film.

2010. okt. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:

"ne fesd az ordogot a falra!" Ez egy nagyon regi kozmondas is van benne igazsag.

Igen belehet vonzani ugy, hogy nincs jovo kepem, nincs tervem, celtalan vagyok, nincs onbizalmam!


Amikor nincs munkam, de nem is bizom abban, hogy lesz, akkor valoszinuleg nem is lesz munkam, foleg ha nemis teszek azert, hogy legyen, mert ugy gondolom, hogy ugysem lesz!

De amikor van onbizalmam, es ha kell inkabb meg tovabb tanulok ha szukseges, de mindent elkovetek,hogy munkam legyen is bizom ebben, akkor igen lesz munkam.


Tehat vannak a gondolatoktak teremto erejuk, de En ezt igy tapasztaltam, es igy lattam az eletem soran.


Az elme es a gondolatokat kell megtanulni kezelni. En nem jartam soha kurzusokra, mivel ugy lattam, hogy van Bennem eleg akarat es kitartas, es Nekem erre nincs szuksegem, mivel ha nincsennek meg bennem ezekk a tulajdonsagok, akkor az agykontroll sem fog Nekem segiteni.

Az agykontroll megtanit egy technikat, de a joga is megtanit 1 technikat, de a hatodik erzekunk is letezik, amit lehetosegunk van, hogy fejlesszuk.

2010. okt. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
87%

21:03-nek.

Azért megnézném milyen pöpec életünk van azoknak akik mindig panaszkodnak és veszekednek. :)

De lehet ők ilyen állapotban boldogok, nem bírják a nyugit. Hát ezért nem vonzanak rossz dolgokat.

2010. okt. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:

21:03-nak


"...Ismerek embereket, akik folyton panaszkodnak, veszekednek egymással, mégis sikeresek, sok pénzűk van, és egészségesek. Évek óta élnek így, és nem vonzottak be semmiféle katasztrófát, negatív eseményt..."


Neked fogalmad sincs, miről beszélünk!!!... 8-o


ATTÓL, hogy a pár egymással veszekszik, még lehetnek gazdagok és egészségesek, hol van ebben összefüggés szerinted?!


Ez a veszekedő páros azért veszekedhet állandóan (és azért nem tudják abbahagyni), mert magukban szidalmazzák a párjukat, magukban is rossznak, semmirekellőnek tartják a másikat, maguknak vonzzák be a veszekedést!!!


Ettől teljesen független a munkahelyi siker vagy az anyagi jólét, vagy a testi egészség...


A "bevonzás" azt jelenti, hogy egy bizonyos dologban vonzod be magadnak a jót vagy a rosszat. (Például ha azt hajtogatod magadban, hogy "utál a főnököm" vagy "pocsék a munkahelyem" akkor előbb-utóbb tényleg összetűzésbe kerülsz a főnököddel és rohadt rosszul fogod magad érezni a munkahelyeden!)...


(harmadik beíró voltam)

2010. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:

nana, azért ilyen hogy autó motorját leállítani agyhullámokkal, ilyet azért ne terjesszünk. gondolj bele, ő azt akarja hogy ne szóljon a motor, aki benne ül az mondjuk azt hogy igen, melyiküknek lesz igaza?

vagy másik agykontrollos ismerősöm példája. ugat a kutya, azt mondja el tudja hallgattatni ha koncentrál. igen, de ha én az alatta lévő lakásban hallgatni akarom a kutyát, akkor mi van? szerencsétlen kutya mit csináljon, ugasson, vagy ne? kire hallgasson?


azt elfogadom hogy a testén belül mindenki azt csinál amit akar, bár nem hiszek benne. viszont hogy külső történéseket, hovatovább más emberek cselekvését (és így a gondolatait is) befolyásolni tudja, azt nem, ilyen nincs.

ez lenne a valaha volt legdurvább fekete mágia, ha létezne, még szerencsére is hogy nem.

2010. okt. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!