Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A negativ gondolatok tenyleg...

A negativ gondolatok tenyleg bevonzhatjak a negativ esemenyeket?

Figyelt kérdés
Tobbszor olvastam, hallottam mar errol. Aki tud ra magyarazatot, megkerem irja le.
2010. okt. 8. 20:16
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:

kvantumfizikával jó ideje foglalkoznak, de a mai napig nem tudták kimutatni hogy a gondolatoknak lenne bármilyen kihatásuk a testen kívülre. tehát ha emberek otthon tárgyakat mozgatnak a gondolataikkal, és eseményeket befolyásolnak, akkor minimum azt kellene mondanom hogy önzőség, hogy a tudósokat így szégyenben hagyják.

persze csak ha igaz lenne.

2010. okt. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
79%

Na igen de azért van néhány érdekes dolog:

[link]

De hát pont ez a gond, hogy a kvantumfizika elég bonyolult dolog még a fizikusok sem értik nem hogy mi halandóak.

2010. okt. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
79%

23:58-nak


"...de a mai napig nem tudták kimutatni hogy a gondolatoknak lenne bármilyen kihatásuk a testen kívülre..."

=======================


Kedves Beíró!


Én nem úgy fogalmaznék, hogy a gondolatommal tudok tárgyakat mozgásba hozni, hanem az pontosabb (szerintem), hogy az AGYAM SEGÍTSÉGÉVEL!

Amikor ezt a művelet végzem, akkor az agyam egy bizonyos pontjára kell erősen koncentrálnom és parancsot adok ki : "jobbra" vagy "balra" vagy valami hasonló...


Nem igaz az, hogy eddig még nem tudtak hasonlót kimutatni, mivel az Egely-féle vitalitásmérővel pont ugyanez mérhető és láthatóvá tehető, úgy tudom a Csodák Palotájában sokáig bárki kipróbálhatta és elég sokaknak működtethető volt! (Lehet, még most is?)


Az Egely-féle vitalitásmérő kerekét az agyad segítségével jobbra vagy balra tudod pörgetni, anélkül, hogy hozzányúlnál!


Az agyunk fantasztikus dolgokra képes, alig tudunk ezekről a dolgokról valamit... Az azért már bizonyított, hogy a gondolataikkal akár meggyógyíthatjuk a testünket vagy akár megbetegíthetjük magunkat (ezt a képességet már sok orvos is felismerte).


Bizonyára mindenkinek az ismeretségi körében van/volt olyan idős házaspár, akik 40-50 év együttélés után, mikor meghalt az egyikük, pár hét-hónap után utána halt a párjuk... Pedig nem volt beteg!

Egyszerűen, mert nem akart tovább élni, az agyában eldöntötte, hogy meg akar halni a párját követve és hamarosan meg is halt!...

Az agy pedig végrehajtja a parancsot!...


És sokan vannak, akik Agykontroll-al lefogynak, megnövesztik a mellüket, vagy meggyógyulnak gyógyíthatatlannak vélt betegségekből...


====================================


Annak a bírónak, aki azt írta : ő elolvasta a könyvet, kipróbálta a Vonzást, mégsem működött neki a módszer, azt üzenem : NEM JÓL CSINÁLTA!!!


Ezt is lehet rosszul csinálni, már sok helyen olvastam, hogy szó volt erről a módszerről és a beírók hülyeségnek ítélték, mert nekik nem működött...

Merthogy ők hiába hajtogatták, hogy "nem akarok megbukni", mégis megbuktak...

Vagy hiába mantrázták hetekig, hogy "gazdag akarok lenni", mégsem lettek gazdagok...


Nos, ha bevonzani akarok valamit, akkor (pl. az eredményes vizsgát) akkor nem azt hajtogatom, hogy "nem akarok megbukni", hanem azt, hogy "sikeresen átmentem a vizsgán!",... "gond nélkül, eredményesen levizsgáztam!"... "milyen jó, hogy ilyen jól levizsgáztam!"...


Érzed a különbséget?! (Tényként és múlt időben!)


És ha sok pénzt, gazdagságot akarsz bevonzani : "Mindenre van elegendő pénzem, bármit megvehetek magamnak!"... "Jólétben és kényelemben élek, mindent megvehetek magamnak, amire csak szükségem van!"... "Nincsenek anyagi gondjaim!"...


És vizuálisan többször elképzelem a tele pénztárcát, a vágyott autót, a lakást, vagy amit szeretnél a pénzből megvenni... (Mindezt úgy kell elképzelni, mintha máris a tulajdonodban lenne, EZ VAN neked!)...


Szóval, olvasd át mégegyszer azt a könyvet, mert a módszert még nem érted és valamit rosszul csináltál!


(A YouTube-on sok "vágyvideó"-t találsz, abból sokat tanulhatsz!)

2010. okt. 9. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:

23:45-nek


"...holott csak annyit kéne tenniük hogy egyszer nyilvánosság előtt, vagy egy laborban megmozdítanak egy tárgyat agyhullámokkal, onnantól elismeri a tudomány, mégse teszi senki..."

=======================


Uri Geller egy rakás tudós előtt (laborban!) bizonyította, hogy akár ólomszoba falain keresztül is képes gondolatolvasásra...


És amikor bebizonyította, akkor jött egy újabb szkeptikus tudós és újabb bizonyítást kért és újabbat és még újabbat...


És a sokezredik bizonyítás után is az volt a véleményük, hogy ez nem lehet, U.Geller nyilván csaló, mert tudományosan nem tudják bebizonyítani, amit csinál...


Nos, akkor U. Geller beleunt a bizonyítgatásokba, és azóta sz.arik a tudományra, a képességeivel saját magának keres pénzt (gazdag olajmágnásoknak helikopterről megmutatja, hol fúrjanak)...


Sok tudós a természetgyógyászok képességeit is sarlatánságnak tartja, nem hisznek pl. abban, hogy egyesek látják az aurát és abból az ember betegségeit...

Pedig VAN ilyen is!...


Csak emlékeztetlek, hogy pár éve még az akupunktúrát is hülyeségnek tartották Európában és hazánkban is...

Aztán kiderült, hogy mégis lehet vele gyógyítani!... :-D

2010. okt. 9. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
34%

kedves 05:55 :)


Elolvasgattam a válaszaidat, de kérdeznék tőled, ha lehet. :)

Most akkor a gondolatnak van teremtő ereje vagy az agynak? Most mi használjuk az agyunkat, vagy az agyunk használja magát? Vajon miért nem tudják megfogni a tudósok a gondolatokat(Uri Gelleres ólomfalon gondolatolvasás)? Az agy hozná létre azokat valójában? Hiszen az ólomfal egy gamma sugárzást nem enged át...így a gondolat magasabb frekvenciájúnak kell hogy legyen. Biztos az agy hozza létre? Mert ugye egy a gondolatnál alacsonyabb erejű hullámot, a gamma vagy röntgen sugárzást, már el sem bírná a testünk, komoly károsodást szenvedne. Mi hozza létre a gondolatot? Ezen gondolkozz el egy keveset. :P


üdv és várom válaszod

25/F

LastOne.Left

2010. okt. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
56%

Kérdezőnek.


Elnézést, hogy a kérdésre nem válaszoltam, de korábban már leírták a dolgot...minél negatívabb vagy, annál negatívabb élmények fognak érni...és a poén az, hogy még a pozitívra is negatívként fogsz tekinteni, mert ugye gondolataid teremtő erejűek, így tehát megteremted saját "nyomorúságodat"...minden olyan, amilyennek megéled, amilyennek gondolod...valaki ad neked egy ajándékot, s te gondolhatsz simán arra, hogy biztos hátsó szándékkal adta x okokból....te döntesz...Van is egy jó mondás ide...ha változást akarunk a világban, akkor bizony nekünk kell változzunk. :)


üdv és sok sikert

25/F

LastOne.Left

2010. okt. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)

Koszonom a szamos, hasznos valaszt! :)

A helyzet az, hogy mar hosszabb ideje tobb minden nem ugy alakul ahogy szeretnem, viszont nem vagyok pesszimista tipus. Sot, eppen ellenkezoleg, optimista vagyok, remenykedo, sokaig biztam a jobban, harcoltam, nem adtam fel. De mikor az ember latja, hogy eltelik tobb ev, es meg mindig nem sikerult elernie nem lehetetlen dolgokat, amelyek nagyon fontosak a boldogsag eleresehez, hat akkor elegge kiborito. Es a remeny egyre jobban elhalvanyul.

Igaz hogy neha bizonytalan vagyok, hianyzik az onbizalmam, hulyesegekre, abszurd dolgokra gondolok, de nem olyan gyakran es olyan intenzitassal, hogy be is vonzzam szerintem.

Azon is elgondolkoztam komolyan a napokban, hogy letezik-e a sors? Meg van-e vajon hatarozva hogy ki hogyan eli le az eletet? Nagyon remelem hogy ez nem igy van.

Ugyanakkor, azon is elgondolkoztam, hogy abban az esetben ha letezik elozo elet, akkor mit tehettem, hogy a jelenlegi eletem ennyire szurke, monoton, pozitiv erdekesseghianyos legyen. Tudom ertekelni azt amim van, es ezert halas vagyok, de van tobb fontos dolog amit mar tobb ideje el szerettem volna erni, de sehogy sem sikerul. Peldaul egy megfelelo par,akivel kolcsonos szeretetben eljek, egy jobb munka egy kozeli varosban, amivel elegedettebb legyek. Ezek nem kene elerhetetlen dolgok legyenek szamomra, mert nem vagyok sem buta, sem csunya.

Es nagyon elegem van mar, kezdek belefaradni az egeszbe, de tudom hogy ez nem jo...csak egy ido utan a lelkesedes tuze kezd kialudni....:(

2010. okt. 9. 13:06
 38/48 anonim ***** válasza:

mi a helyzet a pénzügyi analfabétákkal, vagy a tékozlókkal, akik addig mantrázzák hogy ezt is és ezt is megengedhetik maguknak, amíg végleg tönkre nem mennek?

ezt erős ellentmondásnak érzem. ők a hibaszázalék? ahhoz képest elég sokan vannak.

2010. okt. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:

ma 10:13-nak


Kedves LastOne.Left !


Azt, hogy a tudósok miért nem tudják "megfogni" a gondolatot és hogy vajon a tudósok miért tudnak olyan keveset az agyunk működéséről - ezt nem tudom!...

Fogalmam sincs a gamma-sugárzásról és hasonlókról, engedd meg nekem, hogy ne is törjem rajta a fejem...


Én csak egyet tudok : nekem működik a Vonzás és az agyam segítségével meg tudok mozdítani tárgyakat anélkül, hogy hozzájuk érnék!!!... Hogy ennek mi a fizikai vagy kémiai vagy biológiai magyarázata, arról fogalmam sincs!...


Igazából nekem a Vonzás már akkor is működött, mikor még nem is hallottam sem az Agykontrollról, sem hasonlókról!!!


Attól, hogy vannak a Földön dolgok, amiket nem lehet tudományosan megmagyarázni (a tudomány mai állása szerint), még léteznek ezek a dolgok!


Bevallom, 25 éves koromban én sem hittem volna, de mivel magam tapasztaltam meg az ellenkezőjét, bármilyen döbbenetes és hihetetlen, kénytelen vagyok elhinni!

(Hidd el, számomra is döbbenetes és sokkoló volt, amikor először rájöttem, hogy az agyam egy bizonyos pontjára koncentrálva képes vagyok valamit megmozdítani!... És rettenetesen megijedtem akkor, amikor a saját szememmel láttam : az agyam erejével leállítottam az autó motorját!... Ekkor úgy megijedtem, hogy ezután sokáig nem mertem még játékból sem próbálgatni ezt a képességemet!)

2010. okt. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:

13:06-nak


Kedves Kérdező!


Elhiszem, hogy nagyon szeretnéd megváltoztatni az életed, elérni bizonyos dolgokat, de ezt valahogyan "rosszul akarod"...


Én már vagy 40 éve használom a Vonzás módszerét, leírhatnám neked, hogyan sikerült jól férjhez mennem (33 éve), hogyan sikerült akkor házat építenünk, amikor még a rokonságunkból senki nem mert ilyesmibe belevágni, hogyan lett 14 éve saját lakásom, stb...

De csak ugyanazt a módszert írnám le neked, amit a Titok c. könyv is leír!!! (Tavaly került a kezembe és döbbentem láttam, hogy én ugyanezt a módszert használom 40 éve!)


Nagyon fontos, hogy a vágyaidat JELENKÉNT éld meg a gondolataidban, mintha máris meglenne a vágyott lakás, a vágyott autó, a vágyott társ, stb...

(Sokan itt hibáznak, mert ők "szeretném ezt+azt" formában fogalmaznak. Ez nem jó!)


Rajzold le, amit szeretnél, tedd ki a szobád falára, vágj ki szép ház, autó, fiú/lány fotót és ragaszd egy kartonra...

Írj levelet a partnerednek, a jelenben, mintha már meglenne és leveleznétek...

Írj levelet a barátnődnek/barátnődnek a házadról (részletesen írd le, milyen, hány szobás, stb.), írj a partneredről is benne...


Az első házamat kb. 5 év alatt sikerült így bevonzanom...

A saját bp-i lakásomat kb. 2 év alatt vonzottam be magamnak... (Hogy csak a nagyobb javakat említsem.)


Legutóbb másfél millió forintot "kívántam magamnak", ezt kb. március körül kezdtem el vonzani, és idén szeptember 10-én kaptam 2 milliót!!!... :-D

(Teljesen váratlan volt ez a pénz, egy régebben megszűnt kft. részesedésem, amiről eddig tudomásom sem volt!)


Javaslom, hogy a módszer helyes elsajátításához gyűjts be magadnak a YouTube-ról "vágyvideókat" (így keress rá : vágyvideó)...


Ilyen SAJÁT vágyvideót te is könnyen készíthetsz magadnak a Windows Movie Maker program segítségével.


Legyél kitartó és sikerülni fog!... Szurkolok neked!

2010. okt. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!