Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A negativ gondolatok tenyleg...

A negativ gondolatok tenyleg bevonzhatjak a negativ esemenyeket?

Figyelt kérdés
Tobbszor olvastam, hallottam mar errol. Aki tud ra magyarazatot, megkerem irja le.
2010. okt. 8. 20:16
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
Jó, de hogyan vonzottál be dolgokat? Ha ez ilyen egyszerű akkor meséld el, adj tanácsokat, tippeket, ami alapján megtapasztalható, hogy működik.
2010. okt. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:

23:05-nek


Olvasd el a TITOK című könyvet, abban tökéletesen leírják a módszert... (Itt hosszú lenne részletesen leírni, a futólagos leírással meg nem sokat érsz, azzal nem fog sikerülni és majd azt hiszed, hogy hülyeség az egész, pedig csak te nem csináltad jól.)


DVD-n is megkapható...

2010. okt. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:

[link]


A neten is sok weboldal foglalkozik vele, sok leírást találhatsz...


Nagyon hasznos az Agykontrollt is megtanulni hozzá, akkor könnyebb lesz a vonzást alkalmaznod.

2010. okt. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
Láttam a filmet, és hetekig próbálkoztam vele, de nem történt semmi. Pedig zenét hallgattam, sokat ábrándoztam, bel éltem magamat abba, amit szeretnék. És nem volt könnyű, jól érezni magamat napokon át. Szóval én csalódtam, de neked vannak pozitív tapasztalataid, ezért kérdeztem, remélve azt, hogy van valami egyszerű, ami által azonnal érzékelhető, tapasztalható ennek a működése.
2010. okt. 8. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
Az életet élvezni kell, és majd megtervezi önmagát.
2010. okt. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
én nem kötözködni akarok, örülök ha még léteznek jedik, mindenesetre gyanús ez a "nem akarom bebizonyítani", holott csak annyit kéne tenniük hogy egyszer nyilvánosság előtt, vagy egy laborban megmozdítanak egy tárgyat agyhullámokkal, onnantól elismeri a tudomány, mégse teszi senki.
2010. okt. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
53%
Bizonyítás kell?! Foglalkozz kicsit a kvantumfizikával.
2010. okt. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:

Valamit elcsesztem, mert két éve nincsen munkám.

Gyerekoromban mindig arról ábrándoztam, hogy milliárdos leszek és nem kell dolgoznom. Tessék, bejött, nem dolgozom, de a milliárdok valahogy kimaradtak. Jól bevonzottam mi?

2010. okt. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
23:47 Szerintem kimaradt a "múkodj" varázsige. :) Bocsi, de nem tudtam kihagyni. De ez tipikusan a félig tele, vagy félig üres pohár esete. Vagy mikor nem jön össze egy jó pasi, vagy csaj: én akartam, ő nem, fél siker. Még egyszer bocsánat.
2010. okt. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:

Ezt hallottad már: Az álmodozás az élet megrontója.

A tettek visznek előre.

Azért két éve munkanélküli... ott tényleg valamit nagyon elrontottál.

2010. okt. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!