Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » A negativ gondolatok tenyleg...

A negativ gondolatok tenyleg bevonzhatjak a negativ esemenyeket?

Figyelt kérdés
Tobbszor olvastam, hallottam mar errol. Aki tud ra magyarazatot, megkerem irja le.
2010. okt. 8. 20:16
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
Több éven át gondoltam régen napi jelleggel hosszú órákon keresztül arra, hogy az osztálytársaimnak pusztulnia kéne. Mégsem halt meg egyik sem. Sőt arany életük van. Szóval nem vált be.
2010. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
100%

Itt nagyon keveritek a dolgot. Nem mások életébe kell beleszólni, ezt sose értettem.

Mindenki foglalkozzon saját magával, és azt tegye rendbe és akkor nem fogja érdekelni, hogy gyökerek a volt osztálytársai.

2010. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:

Igen, ha valaki megüt, az fáj, ha megdicsér, az felvidít, de ennek semmi köze a vonzáshoz.

Ezek emberi reakciók.

Mint írtam, én nem így álltam hozzá, sok éven át, de a magam útján tanultam meg, hogy az egész nem igaz. Aki hiszékeny, az meggyőzi magát, hogy ez is azért történt mert pozitívan gondoltam rá. Amikor negatív esemény történik vele, akkor meg arra is kitalál valami, önmaga számára hihető dolgot. Ennyi.

2010. okt. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:

Te ezt tapasztaltad az életedben a másik sok meg nem.

Én a saját életemben azt tapasztaltam, hogy működik.

A vonzás egyszerű, meg kell kattani és akkor történhet bármi rossz is Te akkor is boldog maradsz! :))

- Mi a különbség az optimista és a pesszimista között?

- Ha mindketten kapnak egy szelet ementáli sajtot, akkor az optimista csak a sajtot látja rajta, a

pesszimista pedig csak a lyukakat.

2010. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:

21:24-nek


"...nana, azért ilyen hogy autó motorját leállítani agyhullámokkal, ilyet azért ne terjesszünk..."

======================


Elhiszem, hogy ez neked hihetetlennek tűnik, mégis megtörtént a dolog!!!...

Álltam a lakásom ablakában, merően néztem a ház előtt lassan elinduló autót (amiben az anyósom volt, akit nagyon gyűlöltem több okból) és iszonyú erősen arra koncentráltam, hogy az autóval ne mehessen el oda, ahová szeretne...

És erre az autó megállt, leállt a motor, és fogalmuk sem volt mi történt, egyszerűen nem tudták beindítani a motort, be kellett TOLNI a garázsba!...

És másnap meg beindult, mintha semmi sem történt volna!...


Megmondom őszintén, ennél az esetnél eléggé megijedtem, ezután hosszú ideig nem mertem használni ezt az energiámat... (Bármennyire is gyűlöltem az anyósom, azért azt nem szerettem volna, ha én okozom a halálát netán akaratlanul.)


Bármennyire hihetetlen, de az agyhullámaimmal képes vagyok fizikailag is megmozdítani tárgyakat, elég az agyam megfelelő pontjára koncentrálnom és kiadni a parancsot : "jobbra" vagy "balra"...


Tudom, hogy ere nem csak én vagyok képes, mert az Égely-féle vitalitásmérőt is erre találták ki :


[link]


Meg tudom csinálni azt, hogy egy kis vízzel telt edénybe a vízre teszek egy apró papírhajót, a tál két oldalára a tenyereimet (a táltól 2-3 cm-re, öblösen formázva) és az agyhullámaim segítségével a kis hajót jobbra-balra tudom úsztatni... Akaratom szerinti irányba!


Nem hiszem, hogy ez "fekete-mágia" lenne, legalábbis a bioenergiáimat nem használom ilyesmire!


(Ki sem akarom próbálni, hogy esetleg használhatnám-e ilyen sötét célokra.)


(harmadik beíró voltam)

2010. okt. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
Persze hogy be lehet vonzani és nagyon egyszerűen ki is próbálhatod. De szerintem hasznosabb, ha valami pozitívat akarsz bevonzani mert annak haszna is van, bár kétségtelenül nehezebb. Nekem már bebizonyosodott, hogy így van.
2010. okt. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
ha igaz lenne, már véresre kereshetted volna magad vele, de a telekinézis meg az ilyesmi mindig akkor mond csődöt ha ott egy kamera, vagy csak egy kutatócsoport akik látni akarják, ez azért furcsa dolog.
2010. okt. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:

"nagyon egyszerűen ki is próbálhatod"


hogyan?

2010. okt. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
Dehogyis. A negatív gondolatokkal csak az önbizalmadat rombolod le, elhiteted Magaddal előre, hogy ez nem megy, aztán már megpróbálni sem mered. Vagy úgy is fogsz hozzá, hogy úgysem sikerül, tehát félgőzzel. Ha meg nem gondolkodsz rajt előre, akkor hipp-hopp megoldod.
2010. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:

22:35-nek


"...ha igaz lenne, már véresre kereshetted volna magad vele..."

=============================


Miért gondolod, hogy mindenki csak "véresre akarja magát keresni"???...


Nekem van pénzem, több lakásom is (ebben a vonzás-törvénye remekül segített), kicsit sem vágyom hírnévre, nem vagyok az a fajta, aki a sz.arból is pénzt akar csavarni... :-D


Végülis az sem nagyon érdekel, hogy te elhiszed-e azt, hogy nekem működik-e ez a dolog vagy sem, attól én nem leszek sem gazdagabb, sem szegényebb! :-D


Nem hiszek abban, hogy én különleges ember lennék, inkább azt gondolom, hogy ez a dolog mindenkinek működne, ha megpróbálná (én is úgy jöttem rá, hogy képes vagyok erre, hogy olvastam róla, kipróbáltam és tyhű működött!)...


Állítólag az agyunknak mindössze a 10%-át használjuk, egy kis erőfeszítéssel mindenki megtanulhatná azokat az agyi részeinket is használni, ami most "alszik"...


Én már pontosan tudom, hogyan kell az agyam EGY BIZONYOS PONTJÁRA koncentrálva működésbe hozni ezt az erőt, lehet te is rájöhetnél, ha kicsit megerőltetnéd magad!

(Tökingyenes tanács volt ez tőlem, nem akarok senkin sem meggazdagodni.)


Amúgy Uri Geller is belefáradt a bizonygatásba, egy darabig jóhiszeműen bizonygatta a hitetlenkedő tudósoknak, kutatóknak a képességeit, aztán beintett...


Én inkább azokhoz szólnék, akiket érdekel a dolog : próbálják ki, mert őbennük is megvan ugyanez a képesség, csak kicsit "dolgozni" kellene érte, hogy kiderüljön.


Nem kellene csuklóból hinni a szkeptikusoknak, hogy "ez hülyeség", "ilyen nem létezik"...


(harmadik beíró voltam)

2010. okt. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!