Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Jól hallottam hogy valaki fel...

Jól hallottam hogy valaki fel akart ébreszteni vagy csak halucináltam félálomban?

Figyelt kérdés
Reggel arra ébredtem hogy valaki szólított a nevemen.Csak mondta a nevem és ennyi.Teljesen olyan volt mintha ébreszteni akart volna valaki,de persze nem volt ott senki.Nagyon valóságosnak tünt pedig.És nincs is semmi programom ahonnan lekéstem volna.
2010. máj. 20. 09:45
 1/4 anonim ***** válasza:
talán másképpen,rá akart ébreszteni valamire,nem lehet?Mi az első problémád,ami eszedbejut először?Na pont arra kaptál megoldást,hamarosan beugrik!!
2010. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Problémám? Hm.. Munkát keresek.
2010. máj. 20. 09:50
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha jártas vagy az ezoteriában és tudsz elfogadható választ adni akkor leírom priviben hogy aznap mik történtek még velem amik nem szokványos dolgok.Ez az egész nem ma történt hanem pár nappal ezelött.
2010. máj. 20. 10:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha sűrűn hallasz hangokat, akkor fordulj orvoshoz ;)

Egyébként sztem csak álmodtad.

2010. máj. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!