Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lehet ez? Csak halucináltam?

Mi lehet ez? Csak halucináltam?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy ma beszívtam... /gáz/ ésláttam 2 embert folyamatosan.. akik arról beszélgettek, hogy:

-Szerinted megjegyezte az arcunkat?

-Szerintem nem, mehetünk..

Úgy nagyjából megjegyeztem, hogy hogyan néztek ki...


Olyan is volt, hogy mindenhol egy osztálytársamat láttam, tükör előttem volt... És mindenhol őt láttam.. Gondoltam biztos halucinálok, de mégmielőtt kimondhattam volna, a szekrény hátrament.. minthogyha betolta volna valaki.. nagyon megijedtem...



Olyan érzésem is volt, minthogyha valaki folyton csak mutogatna rám.. érdekes..


Szerintem szellemek járnak a házban.. olyat is láttam, vagyis olyan volt, minthogyha valaki megfogta volna a függönyt és rámdobta volna... mire feleszméltem, minden a helyén volt...


2010. dec. 7. 20:58
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
ne szívjál ha nem bírod. Igen, ha beszívsz akkor ilyeneket hallucinálhatsz. Ezért csinálják az emberek általában. És, ez nem ezotéria témakör hanem szórakozás :P
2010. dec. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Hát te k***ra betéptél öregem, csak akkor foglalkozz evvel a jelenséggel,ha teljesen józanul is látod.

U.I.:A fűről meg szokjál le mert hamar megdöglesz tőle.

2010. dec. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Na de és hogyha feltűnnek ezek az emberek máskor is, akkor mivan? :S
2010. dec. 7. 21:04
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem füveztem, hanem gázt szívtam "-.- XD
2010. dec. 7. 21:05
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
ha máskor is feltűnnek akkor ne szívjál 1 évig, ha még akkor is feltűnnek akkor ne szívjál két évig. Egyszer csak kigyógyulsz a hülyeségből.
2010. dec. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
bőven lehetett hallucináció.
2010. dec. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
örülj h nem haltál te is bele a f*szságodba mint a múlt héten is az a kis taknyos...
2010. dec. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tetris ***** válasza:

Édes fiam!

Az a gáz fokozatosan pusztítja a szervezetedet! Tönkreteszed a fiatal életedet! Mi elől akarsz menekülni a tudatlanságba? Ha így folytatod, néhány év múlva egy roncs leszel, folyni fog a nyálad, bepisálsz, nem fogsz tudni normálisan beszélni, gondolkodni... stb

De lehet, hogy neked nem lesz semmi bajod, csak esetleg a gyermeked lesz kicsit lökött, vagy beteg.

Ezt akarod? Gondolkodj már el mit csinálsz magaddal!

2010. dec. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát én pelenkáztam gáztól retardálttá vált kölyköt. Szívesen kipróbáltatnám veled, igazán nagy élmény volt!!
2010. dec. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!