Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Miért van az hogy álmomban...

Miért van az hogy álmomban tudom hogy csak álmodom, én irányítom az eseményeket és fel is tudom ébreszteni magam?

Figyelt kérdés
arra lennék kiváncsi hogy más is tud ilyet vagy csak én vagyok ilyen degenerált? eddig bárki akit megkérdeztem hülyének nézett és nem hitt nekem
2011. márc. 3. 17:30
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
tudom :) bár én nem repülni szoktam hanem keresem azt akit szeretek (egy srác). iszonyat régen láttam és nagyon hiányzik ;( ilyenkor pedig örülök hogy legalább álmomban megkereshetem :) és szinte mindig meg is találom. aztán egyszercsak érezni kezdem hogy mindjárt felébredek és ilyenkor megöleljük egymást mert tudjuk hogy mindjárt vége... aztán felébredek :S
2011. márc. 11. 19:15
 12/14 anonim válasza:
Én sokszor vagyok ugy,hogy fel akarok ébredi de nem tudok sehogy sem,s az olyan sz...r érzés XD
2011. ápr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én is így vagyok vele! Fel tudok ébredni magamtól, csak én úgy, hogy álmomban beszorítom a szemem, és amikor kinyitom, az ágyamban találom magam. De ha az nem sikerül, akkor a "rossz résznél" felébredek. (Például: Ha zuhanok, akkor mielőtt leesek, felébredek. Vagy mielőtt megölnének, akkor is.)De én nem tudom irányítani az álmot. :(
2011. ápr. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem sem hittek soha! De sajnos elveszítettem ezt az áldott képességemet és már nem emlékszem az álmaimra soha soha és soha. Kiskoromban amikor észrevettem ezt a "képességet" elkezdtem fejleszteni és tök jól haladtam. Változtattam a helyszíneket, az időt, az embereket és nekem nem kellett keresgélnem senkit, csak magamban lerendezni hogy azt akarom itt legyenek és kész. Persze kellett egy alapálom amivel elkezdtem álmodni és magától jött. Azután mintha elkaptam volna az álmom és az volt amit én akartam. Kb. 1-2 éve már nem emlékszem az álmaimra vagy ha emlékszem is nem mindenre csak képekre és most már nem tudom őket úgy elkapni mint régen.
2011. jún. 14. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!