Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánusok! Ti milyen...

Vegetáriánusok! Ti milyen időközönként mentek vérvételre?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 18:25
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
40%

válaszoló #4 : "Ne hallgassatok azokra, akik azt mondják, hogy muszáj húst enni. Nem igaz. Viszont a húsevés nagyon sok testi és lelki problémát okoz, tartózkodjatok tőle."


ő a kérdésre válaszolt? akkor én mostantól minden kérdéshez beírom, hogy "aki nem eszik húst az hülye", és ha valaki ellentmond, akkor le fogom pontozni, mert a kérdésnek más volt a témája. :)

2014. jan. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
48%
őt mégsem pontozzátok le, és ez az az ostoba viselkedés, amiről én írtam. :)
2014. jan. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
62%
Igen a kérdésre válaszolt: előtte írta, hogy milyen gyakran jár vérvételre vegetáriánusként. Bumbi és te viszont NEM VÁLASZOLTATOK a kérdésre, mivel nem vagytok vegetáriánusok. De most már igazán el lehet húzni, hogy így sikerült szétoffolnotok a kérdést.
2014. jan. 10. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
32%
Tehát ha írok a kérdésre egy sort, akkor utána már mindegy mit írok, és miről, nem leszek lepontozva, írhatok bárkiről bármit, a válaszom már hasznos lesz? :)
2014. jan. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
88%

1 válaszoló vagyok.

Most komolyan szükség volt erre a többoldalas vitára?

Bambi tényleg nem a kérdésre válaszolt(bocsi de tény)

A 4-es válaszoló meg nyilván vallási okokból lett vega így ő leírta a véleményét.(ami kicsit túlzás)

Egyébként részben igaz,mert tényleg okozhat a húsevés bizonyos problémákat,ahogy a vegetáriánus életmód is.Ez attól függ ki mennyire táplálkozik egészségesen.

De mégis mi szükség volt erre a vitára?

Komolyan lehet,hogy csak egy 16 éves csitri vagyok de fáj a szívem,hogy ennyi agressziót látok még itt is.

Ez nevetséges.Egyáltalán kedves mindenevők minek jártok a vegetáriánus kategóriában?

Nem lenne jobb elkerülni a vitát?

Én se írok provokáló kérdésekre pedig nekem is rosszul esik ahogy nekem támadtok pedig én csak úgy élem az életem,ahogy nekem tetszik.

Az hogy ki mit eszik mindenki magánügye.

És ne haragudjatok kedves húsevők de én minden nap hallgatom,hogy biztos baj van a fejemmel meg már olyat is kérdeztek tőlem,hogy ha nem eszek húst akkor,majd hogy fogok egy pasit leszopni...De én mégse állok le vitázni,ha én képes vagyok megállni a béke kedvéért ne mondjátok,hogy felnőtt emberek leállnak mindenkit lepontozni meg provokáló kommenteket írni,mert valaki olyat mondott ami nem tetszik..

Egyébként nem csak most vannak vegetáriánusok hanem már kr e.500-ban is voltak(görög filozófusok pl)

Nem hiszem el,hogy ennyi idő után se tudunk még békében élni.

Remélem büszkék vagytok magatokra(vegáknak és mindenevőknek is szól)

Egy teljesen ártatlan kérdést sikerült véres csatatérré változtatnotok.

Gratulálok.

2014. jan. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
44%

Tőled elnézést kérek, ha most tényleg rosszul érzed magad, ne haragudj, de azért ezt te is érzed, hogy ez legkevésbé szólt arról, hogy ki mit eszik. Mindegy, nem írok többet, egyébként azért jöttem a kérdéshez, mert érdekelt a téma, (azt hittem itt nem arról lesz szó, hogy a mindenevők hülyék..tévedtem), illetve a facebook oldalon adták ki ezt a kérdést, nem azért jöttem ide, hogy bárkit megsértsek, és nem is írtam sehol, hogy bárki étkezése rossz.

Szóval összefoglalva, ha bármivel megbántottalak (téged, első válaszoló, nem azt aki másokat ócsárol), akkor ne haragudj.

2014. jan. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: egyetértek.

De amúgy ki is hangsúlyoztam a kérdésemben, hogy VEGETÁRIÁNUSOK

2014. jan. 10. 18:15
 28/30 anonim válasza:
100%
24 éve vagyok vegetáriánus, kb 5 évente jutok el vérvételre, eddig minden paraméter teljesen jó volt.
2014. jan. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Eddig eszembe se jutott vérvételre menni... 1,5 éve vagyok vega, ezek szerint ideje lett volna. Mondjuk előtte sem voltam mert sose volt bajom.

Csak annyit mondtok a dokinak hogy szeretnétek egy vérvizsgálatot, hogy minden rendben van-e és kész?

2014. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

én 14-15 éve nem fogyasztok sem húst, sem tojást (tejtermékeket igen), és nem szoktam vérvételre járni, maximum akkor jutna eszembe magamtól, ha valami egészségügyi problémám lenne, de eddig nem volt.


persze, voltam vérvételen többször is, egyéb okokból (pl. alkalmassági vizsgálat, kötelező m.helyi szűrés, stb), de mindig, minden értékem jó volt - persze azt gondolom, az ember egyébként is érzi, ha valami nincs rendben vele, ha nincs jól... az mindig megmutatkozik vagy betegség, vagy általános rossz közérzet, gyengeség formájában, nem..?

2014. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!