Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegetáriánusok! Ti milyen...

Vegetáriánusok! Ti milyen időközönként mentek vérvételre?

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 18:25
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
0%
Így látatlanban mindenkinek tökéletes a vérképe, milyen érdekes.
2014. jan. 9. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim válasza:
62%
én 1 évig nem ettem húst és persze, hogy tökéletes volt a vérképem :) de 35 évig ettem húst és képzeljétek akkor is tökéletes volt a vérképem :D... azért eszem mert szeretem az ízét... viszont a növényekkel volt egy kis bajom, annyira gázos lettem tőlük h csuda, akár egy csinos lufi...
2014. jan. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
46%
húha, bumbi02 írt egy olyan választ, amiben leírta a véleményét, miszerint van élet a növényevésen kívül, erre minden hülye lepontozza..elolvastátok ti egyáltalán amit írt? vagy csak nem közületek való, és akkor egyből lepontozzátok? aztán jön a sok hülye siránkozó válasz, hogy "hát a mindenevőek milyen lenézőek és kirekesztőek".. ti meg megköveznétek bárkit, aki nem áll közétek.
2014. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
36%
ja, várom én is a lepontozást, mert eszem húst is. ha kell, megadom a számom, és lehet hívogatni is :)
2014. jan. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

" húha, bumbi02 írt egy olyan választ, amiben leírta a véleményét, miszerint van élet a növényevésen kívül, erre minden hülye lepontozza..elolvastátok ti egyáltalán amit írt?"


Tudod miért? MERT NEM A KÉRDÉSRE VÁLASZOLT, hanem kötekedni jött!


A kérdés az volt, hogy a vegetáriánusok milyen gyakran mennek vérvételre. Bumbi nem vegetáriánus, és bevallottan az egyetlen célja a szekálás volt. Ezen mi a búbánatot kellett volna felpontozni? Egy olyan kérdésnél, ahol arra kíváncsi a kérdező, hogy kinek mi a véleménye a veganizmusról, vegetarianizmusról, ott biztosan nyomtak volna neki egy zöldet, de itt én nem látok ilyen irányú kérdéseket. Szóval a trollságot nem értem, miért kellene pozitív minősítéssel díjazni. Én sem írom be egy olyan kérdéshez, ahol a rántott hús elkészítéséről érdeklődik a kérdező, hogy szerintem húst enni nem egészséges!

2014. jan. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
40%

Én úgy látom, hogy nem kezdte el feszegetni, hogy a vegának lenni hülyeség-e, vagy húst enni hülyeség. Ha más eltér a témától, az nem lepontozandó, de ha egy "másfajta" ír, akkor azt egyből letámadjátok?


"NEM A KÉRDÉSRE VÁLASZOLT, hanem kötekedni jött"

Én nem látom, hogy kötekedne. Ha neked ez a kötekedés, akkor bizony nagy meglepetésben lesz részed, ha valaki valahol tényleg beléd köt.


" Szóval a trollságot nem értem, miért kellene pozitív minősítéssel díjazni." nem kell, de ha valakinek nem tetszik egy másik hozzáállás, kezdjen el érvelni, ne pedig pontozgatni..ja, vagy hogy oda nem kell érveket felhozni, csak egy gombnyomás? (egyébként van aki vitába száll vele, nagyon helyesen, hisz ezért van a felület)


"Én sem írom be egy olyan kérdéshez, ahol a rántott hús elkészítéséről érdeklődik a kérdező, hogy szerintem húst enni nem egészséges!"

De ha egy rántotthúsos kérdésnél azt látnád, hogy arról beszélgetnek, hogy a vegák milyen hülyék, szerintem beírnád a saját véleményed, érveidet, és megpróbálnád megvédeni magad, nem?

2014. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
37%
első mondatnál javítom: "nem ő kezdte el feszegetni"
2014. jan. 10. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 bumbi02 ***** válasza:
49%
Akkor ezt az utolsó oldalt pontozzuk le egy az egybe, hisz itt senki se a kérdésre válaszolt!;) (kár, hogy ez csak álszenteskedés, hiszen csak a "mindenevők" lettek lepontozva:))
2014. jan. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
61%

"...csak a "mindenevők" lettek lepontozva..."


Talán mert ők nem a kérdésre válaszoltak, és a céljuk csak az, hogy itt vitát szítsanak???? Hm?

2014. jan. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 bumbi02 ***** válasza:
55%
Hát ha már valaki olyat ír hogy a húsevés mennyi problémát okoz, akkor engedtessék meg, hogy megvédjem "magunkat". Kb annyira tartozott a kérdéshez az, hogy a húsevés mennyi problémát okoz, mint az, amit én írtam. Én reagáltam, nem szítottam.
2014. jan. 10. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!