Kezdőoldal » Ételek, italok » Vegetarianizmus » Vegánok, miért vagytok annyira...

Vegánok, miért vagytok annyira a húsevés ellen? 🍗

Figyelt kérdés
Itt most tekintsük el a hivatalos propagandától.A haszonállatokat a húsúkért tartjuk,neveljük.Az ember ragadozó(ti is ehez a fajhoz tartoztok),ugyanúgy a tápláléka részét képezik a húsfélék,mint a növényfélék.A növények is élőlények.Semmivel nem különb egy húsevő,mint egy növényevő.Ha csúnyán akarom mondani,akkor ugyanúgy gyilkolnak,más módszerekkel.Az ember fejlődéséhez ugyanúgy szükség van húsra-tejtermékre-gyümölcsre-zöldségre-vízre.Ha az innen az egyik kiesik,akkor az ember beteg lesz,fizikailag és mentálisan is.
2019. okt. 12. 11:08
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
63%

szia!

A haszonállat elnevezést az ember akasztotta az állatokra, de attól még azok a "haszonállatok" éreznek/szenvednek. Az egész életüket szenvedésben élik le, ezáltal a húsuk se lesz egészséges, a negatív energia bekerül a mi szervezetünkbe is. Az ember nem ragadozó, az ember mindenevő, ami azt jelenti, hogy csak húsesvéssel és csak növényevéssel(ha jól össze van rakva) köszöni szépen elvan. A növényeknek nincsenek olyan receptoraik, amik az állatokban, így élőlények igen, de fájdalmat nem éreznek. Az ember fejlődéséhez fehérje,szénhidrát,zsírok és vitaminok/ásványi anyagok kellenek amik a növényekben ugyanúgy megtalálhatóak, csak pontos ismeretek kellenek, alapos utánajárás, hogy miből tudja fedezni az ember.

Akkor lesz valaki beteg, ha nem megfelelően táplálkozik, ezt lehet vegánként és nem vegánként is. Ne bántsuk a vegánokat, nem ártanak ők senkinek :) Nem is értem ezeket a kérdéseket.

2019. okt. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
71%
Én vega vagyok nagyon régóta de sosem bántom a husevoket, sőt el is keszitem a páromnak, de én nem eszem belőle mert nem ízlik. Ez miért baj? Te sem szeretsz mindent.
2019. okt. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
59%
A növények többsége újraterem, azért a kettõ nem ugyanaz. A növény termését eszed meg, nem a növényt. Az ember meg állat mit termel? szart.. Nem a húsfogyasztással van a baj hanem a mértéktelenséggel, sokan húst hússal esznek. Különben bizonyított hogy egészségesebb, gazdaságosabb és környezetkímélõbb is a növényfogyasztás, az állatok sokkal több növényt felemésztenek mint mi.. Azt nem értem a kutyákat és macskákat miért nem eszik meg, ugyanolyan állat, sokan többre tartják õket mint az embereket közben meg nap mint nap állatot esznek. Én nem eszem húst de nincs problémám a húsfogyasztókkal, tudatlanok és gyengék egyszerűen. Neked mi a bajod a vegánokkal? Miért zavar ha valaki nem eszik húst? Vagy védi az állatokat nem csak a kutyákat pl.? Ázsiai országokban meg a rovarokat is megeszik, arról mi a véleményed? Undorító? Idejöttél hogy egyenlõség jelet tegyél magad meg a vegánok közé de a világról semmi fogalmad. Vagy az élet működésérõl, csak a tápláléklánc csúcsára képzeled magad.
2019. okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
59%
Minden szavaddal egyetértek előző 😊
2019. okt. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
61%
Különben amíg a növényeket meg tudod enni nyersen is a húst nem, egy oroszlán vagy cápa megbírkózik a nyers hússal te belehalsz. Meg kell fõznöd vagy sütnöd. Az embert nem húsevésre teremtették, az egy dolog hogy talál rá módszert, de az állatokat nem ártana tisztelni, mégha megeszed akkor is. 4-es voltam
2019. okt. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
89%

Uh...

Amig ott tartasz hogy az ember "húsevő", addig nagyon nem tudok veled érvelő vitába bocsátkozni.

2019. okt. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
81%

felteszel egy kérdést, jönnek rá a válaszok, persze nem az ami a te hitrendszereddel egyezik ezért lepontozol mkit.

Inteligens ember ha kérdez, meghallgatja azt a választ is ami nem egyező az ő véleményével, hisz lehet tanul belőle vmit.

2019. okt. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
78%
Intelligens ember nem tesz fel ilyen kérdést. ☺
2019. okt. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
79%
Vajon aki ilyen kérdést feltesz, utána jár a dolgoknak mielőtt "tényeket" közöl, vagy csak fújja amit a többi ember? A kérdés persze költői.
2019. okt. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
24%

Itt azzal van a baj, hogy mindkét tábor rá akarja erőltetni a másikra az életmódját.


Egyébként én is pontozgattam. Haha.🤡

2019. okt. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!