Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Húsgombócot főztem mi lehetett...

Húsgombócot főztem mi lehetett a baj? A hús a rizstől darabjaira hullott szét, mondjuk a hús nagyon zsíros hús volt, inkább fasírtnak való. Ez lehetett a baj?

Figyelt kérdés
2018. okt. 8. 18:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%

#10

Azért a recepteket nem kell véresen komolyan venni, ahogy az esetedben is marhaságot írtak. Sok esetben égnek áll a hajam a marhaságoktól, amit egyesek, akik valamiért meg vannak róla győződve, hogy tudnak főzni, feltöltenek.

Megbízható szakácskönyvet nézegessél - javasolnám a Horváth Ilona félét - amikből egy kezdő is megtanulhat jól főzni. Az lesz az igazi, amikor már a saját elgondolásaiddal is ki tudsz egy receptet alakítani, de addig marad egy pár elrontott étel, ahogy ez mindenkivel megesik a kezdetekkor. Velem is másokkal is, légy nyugodt!

... és menet közben kóstolgass, ezt még a hat Michelin csillagos séfek is megteszik. Gordon Ramsay is ezt tanácsolja.

2018. okt. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50%
Kevés az 1db tojás
2018. okt. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ha több tojást tettem volna bele éppen lágy lett volna, így is borzasztóan lágy volt már nyersen is, még gombocolni is alig lehetett annyira lágy volt
2018. okt. 9. 21:00
 14/15 anonim ***** válasza:
88%

#13

60 dkg húshoz elég az 1 tojás.

Alaposan el kell dolgozni a hússal, fűszerekkel és akkor szépen formázható.

A Horváth Ilona szakácskönyv tényleg a legjobb, örök érvényű receptekkel, tanácsokkal.

[link]

2018. okt. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
A tobb tojastol amugy meg pont keményebb lenne.
2018. okt. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!