Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Rezsón sokáig tart meg főzni?

Rezsón sokáig tart meg főzni?

Figyelt kérdés
A nyaralóba kellene mert nincs gáz. Milyet ajánlotok? Tésztát is szeretnék rajta főzni
2018. febr. 4. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Áram drága , egy gáztűzhely pb palackos átalakítása megéri . A felforró vízbe kell betenni a tésztát , érdemes félig tenni a vizet rá a fedőt és a vastagabb típusoknál max főzési időn túl 1-2 percig is loboghat.
2018. febr. 4. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jelenleg is van gáz tűzhely de sajnos most nőként kézben nem tudok pb gázpalackot cipelni ezért gondoltam a rezsóra
2018. febr. 4. 16:16
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Tésztát a lobogva forró vízbe kell tenni, födőt rátenni, elzárni a "tüzet" időnként megkeverni, kb. negyedóra alatt megfő a tészta.
2018. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igazából nem az volt a kérdés csak hogy sokáig tart-e rajta megfőzni
2018. febr. 4. 16:23
 5/13 anonim ***** válasza:
33%

Indukciós főzőlapot.

[link]

2018. febr. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Vizet forralni nem tart tovább, mint egy elektromos tűzhelyen, csak az igényel sok időt, hogy egymás után kell elkészíteni az ételeket.
2018. febr. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor veszek egyet. Igazából a párom szeretném meglepni valamivel aztán csak így tudom megoldani hogy kettesben legyünk
2018. febr. 4. 16:36
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
A rezsó rém lassú, én is az indukciós főzőlapot ajánlom, az hatékony s mintha számolgattuk volna anno, amikor pb-ről váltottunk, hogy nem drágább, mert a pb sem olcsó, de legalább rengeteg veszteség volt, ami indukcióson nincs. Plusz más előnye is van. De neked úgysem játszik a pb palack (amiből amúgy sok méret van, nemcsak a tizenpár kilós, amit egy egészséges lánynak is illene elbírnia, de hagyjuk ezt. tényleg nem habkönnyű s van, aki kényelmes vagy izomgyenge).
2018. febr. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon sokat főztem nyaralóban 2 lapos villanyrezsón.

Érdemes kétlapost venni, azon bármit meg tudsz csinálni.

Mivel nem állandóan használod, az üzemeltetése sem elviselhetetlen, és az ára is előbb-utóbb megtérül.

Az indukciós is biztos nagyon jó, de nem minden edény használható hozzá, ez sem utolsó szempont.

2018. febr. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
10 ezerért lehet indukciósat venni, azon sokkal hamarabb negfő minden
2018. febr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!