Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Szerintetek mi az ideális...

Szerintetek mi az ideális kaja egy ballagási ebédre?

Figyelt kérdés
ballagás

2013. ápr. 14. 00:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Utolsó: szerintem ide elég sokan járnak olyanok (mint én is:D), akik szeretik az extrémebb kajákat, ezért lehet itt gyakran ilyeneket olvasni.


Bár szerintem azért eloszlanak a vélemények, én a legtöbb javaslatnál látok hagyományos magyaros és különlegesebb ételeket is. Nincs is ezzel gond, ki mit szeret ugye.


Nálunk mindig a húsleves + rántotthús volt pl. a vasárnapi kombó mikor gyerek voltam, de pont ettől úgy beleuntam, hogy manapság szinte már csak új vagy különleges recepteket próbálok ki, szinte irtózok ettől az összeállítástól... de ettől függetlenül emberek milliói meg az általam javasoltakat köpnék vissza.

Hát az árak meg...pénztárcafüggőek. Lassan ott tartunk, hogy a herkentyű a pulykával van egyenárban sajnos :(

2013. ápr. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Nálunk szokásos ballagási menü:

Tyúkhús leves zöldségekkel (néha belsőséggel) csigatésztával

Birkapörkölt főtt krumplival sav.ubival

Krumplisaláta vagy Francia saláta rántott hússal,juhtúróval töltött csirkemellel és burgonyapüré

Apró sütemények( habroló,mézeskrémes,zserbó,kinder pogácsa), a ballagónak torta

2013. máj. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!