Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Valami igazi Jó pizza recept...

Valami igazi Jó pizza recept ami megfelel egy éterembe?

Figyelt kérdés

légyszi ad meg milyen lisztet használsz ill. hogy kevered


Köszönöm!


2011. febr. 20. 21:45
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Ui:Kedves Bell amy :) eddig kedveltem a válaszaidat, de az igaszságosztó szerep nem idevaló...

Sokáig azt hittem, hogy csak a kutyások tudnak egymásnak esni, de úgy tűnik a főzős oldal sem kivétel.

igazán sajnálom.

ja, és nem ülök egész nap a gép előtt, szerencsére van más dolgom is,ami remélem mások számára hasznos.

2011. márc. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 Tinker Bell ***** válasza:

Ez nem igazságosztó szerep, csak szeretném, ha tisztán látnál és elfogadnád azt, ha egy szakember mond valamit!

Természetesen mindenki úgy csinálja a saját ételeit otthon, ahogy az neki jól esik! Nem is erről van szó!


Nyilvánvalóan egy orvossal sem állsz le vitatkozni, ha felállít egy diagnózist, akkor ez miben különbözik ettől?


Sajnálom, hogy csalódást okoztam, de nálam leginkább az verte ki a biztosítékot, amikor egy másik kérdésnél is felhoztad ezt a témát! Úgy gondoltam, hogy nem szítom a tüzet, nem válaszolok, de most hogy ide is érkezett még válasz, már nem tudtam magamban tartani!


Elnézést kérek mindenkitől, aki zokon vette a válaszaimat! Elsősorban nem sértő jelleggel írtam! (az nem ilyen)


=o)

2011. márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Még egy Kedves!Ha a helyesírási hibáimat megemlítenéd, igazán megköszönném.

Lehet, hogy gépelni nem tudok tökéletesen, de a magyar helyesírást még gyermekkoromban megtanultam. Azóta is, híve,művelője, tanítója vagyok.

A "netes" üzenetváltásokat ne keverjük össze az eredendő

és tanult képességekkel.

Üdvözöllek :))

2011. márc. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 Tinker Bell ***** válasza:

Az egyik hozzászólásodból egy pár:

"az Tisztelt"

"hallgattok volna"


"A "netes" üzenetváltásokat ne keverjük össze az eredendő

és tanult képességekkel."


Szerintem, ha már valaki megtanult helyesen írni, akkor tartsa ahhoz magát! Miért kellene máshogyan, igénytelenül írni, csak azért mert interneten beszélgetünk?


Olyan sokan hivatkoznak itt arra, hogy gyorsan írt, nem figyelt, sietett, azért nem írt helyesen! De ilyen nincs! Egyrészt azért, mert ez az átkozott felület kijavítja a hibákat, másrészt azért, mert ha valakinek benne van a kezében az, hogy a lesz-t egy sz-el írja, akkor nem írja lessz-nek, akkor sem, ha siet! Persze itt nem a vessző hibákra gondolok, hanem az olyan óriási bakikra mint a fent említett!


Nyugodalmas jó éjszakát!

2011. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Amiket említettél, valóban hibák, de gépelési hibák!!!

A lesz igét soha nem írtam két sz-szel,valakivel összekeversz !

És most én ezen a ponton befejezem,mert gyanítom, hogy

virtuálisan megfojtanánk egymást.

A való életben talán szót is érthetnénk egymással, de itt

és most, semmi értelme:((

2011. márc. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 Tinker Bell ***** válasza:

A lesz-es példát CSAK példának írtam!!!


De látom nem értetted! Mindegy! Nem kezdem el magyarázni, hogy mit miért írok, mert akkor sokáig itt lennék (átolvastam még háromszor és szerintem érthető, hogy mire akartam rámutatni)!


Én már rég nem támadó jelleggel írtam, de te még mindig úgy fogtad fel és magadra vettél olyat is, aminek köze sem volt hozzád!


Sajnálom, hogy nem értetted miről beszélek!

2011. márc. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
54%

Tinker Bell:


Teljesen egyetértek minden szavaddal.

Ilyen világban élünk. Az még elmegy hogy a fogyatékos tejet tesz a pizzába, de hogy ez TANÍTJA a helyesírást...!


És csodálkozunk hogy a most felnövekvő generáció 70%-a funkcionális analfabéta...

2011. ápr. 7. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!