Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nehèz megtanulni sütni,...

Nehèz megtanulni sütni, főzni? 32 F

Figyelt kérdés
2023. jún. 21. 23:33
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

Gyakorlás kérdése,egyszerűbb dolgokkal kell kezdeni.

Frissensültek,rántottak ha meg ,onnan sokféle el lehetnenni.pörkölt alap is megy az már nagy lépés

2023. jún. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
3%

7-es! Semmi diszkriminálas nincs mivel én is nő vagyok.


Mellesleg nem neked meg nem a kérdezőnek írtam hanem reagáltam az előttem lêvő kommentre " eddig az anyja főzött rá"


Erre hoztam egy példát.. jobb lenne olvasni meg értelmezni ócsárolás helyett.. jaaa az nem megy

2023. jún. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
55%

Én írtam azt, hogy eddig az anyja főzött rá, semmi diszkrimináció nincs ebben, a 47éves nőt is ugyanolyan életképtelennek tartom, aki nem tud egy sülthúst krumplival összerakni.

Felnőttként alapvető skill hogy nem halsz éhen ha nem főznek rád.

2023. jún. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
51%
#12 Attól, hogy te is nő vagy, még diszkrimináció. Az meg tök mindegy, hogy kinek írtál, nem tiltja meg semmi, hogy én meg a te hozzászólásodra reagáljak.
2023. jún. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
0%

Nem azt írtam, hogy nő vagyok, látom nem érted.


Átfogalmazon: szerintem ha valaki 32évesen nem tud semmit megfőzni, az életképtelen. Nő is, férfi is.

2023. jún. 22. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az elején igen, utána egyre kevésbé. Annyi a dolgod hogy elkezdesz receptekbol fozni. A jokat megtartod, a hibáidból tanulsz
2023. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Annak idején ált. iskola elvégzése után 3 inasév alatt meg lehetett tanulni a szakács szakmát. Ma sem kell hozzá egyetemet végezni.
2023. jún. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
50%

Kedves Kérdező!

A YouTube-n ajánlom neked Szazsu videóit, olyan szinten "szájbarágós", hogy egy értelmesebb 7 éves is megtanulhatja az ételeit.

Kezdj el lépésenként vele együtt főzni, egy-egy fázisnál megállítva a videót és meglátod tökéletes lesz! Nem lehet elrontani!

Esetleg jó még a Mészi is.

Van még az agyonsztárolt Szoky is, de szerintem ő túlbonyolítja, bár a végeredmény (a zsírosságát leszámítva) nem rossz, de nem kezdőnek való.

És a sütés:

Bevallom, 40 év nagyon jó főzés után is, hogy a sütés nem az erősségem.

Megcsinálok én mindent recept alapján, csak baromi rondák a sütijeim, bár ízre nem rosszak.

Én őszintén csodálom azokat, akik képesek süticsodákra, mert én nem ez vagyok. Kell hozzá érzék.

2023. jún. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim válasza:
76%
kell egy szakácskönyv
2023. jún. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem manapság nem nehéz, elég felmenni a Youtubera. Így nem csak a receptből olvasol (ami sok kezdőnek bonyolult lehet ha pl. nem ismeri a konyhai zsargont), hanem látod is, hogy mik a lépések, ami sokat segít.
2023. jún. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!