Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Nehéz megtanulni pálcikával enni?

Nehéz megtanulni pálcikával enni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 11. 11:04
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Tegnap próbáltam. Ismerős megmutatta hogyan kell tartani és mozgatni. Na ahogy elkezdtem volna enni, mindig félrecsúszott a kezemben és egyszerűen nem tudtam megtanulni. Kellő gyakorlás után biztosan menne, de így elsőre azt mondtam, hogy ez a legjobb diéta:D (semmit nem tudtam megfogni)
2022. jan. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
83%
Egy kis gyakorlás után menni fog, nézz videókat hogyan kell tartani :)
2022. jan. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Vegyél ún. tanuló pálcikát (aminek az egyik vége össze van erősítve). Azzal begyakorlod, és menni fog...
2022. jan. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Dehogy nehéz, kb 5 perc alatt megtanultam anno. Nyilván meg kell szokni, hogy magabiztosabban menjen, de igazán nem bonyolult. Én szeretem, nekem kényelmesebb mint a kés-villa.
2022. jan. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
21%

Kedves Priviíró, nem írtam sehol hogy "király" lennék, nem igazán tudom mire vélni a kifakadásod.

(#4)

2022. jan. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Én a spagettitt is azzal eszem, vicc nélkül. Imádok pálcikácal enni
2022. jan. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Sokkal gyorsabban tanulható, mint a kés-villa. Néhány étkezés után már elég magabiztos az ember, plusz vannak ételek, amelyekhez sokkal alkalmasabv evőeszköz, mint bármi más, különösen igaz ez a tésztás levesekre, mint a ramen, a lamian, a laksa, vagy a pho.
2022. jan. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
21%

Miért lettem lepontozva? :D


Oké, akkor közkívánatra:

Brutálisan nehéz, sok évbe telik elsajátítani a szükséges képességeket. Amúgy is rettenetes használni, és tényleg szinte lehetetlen megtanulni!


Remélem, így már megfelel. :)


#4

2022. jan. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
84%
Én hamar megszoktam, igaz lassabban ettem vele, minta kínaiak. Viszont a rizs, ahogy ők maguknak főzik, összeáll.
2022. jan. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 semmixd321 válasza:
53%
Én tudok sokkal jobb (nekem) pálcikával enni. Amit tudok azt azzal eszek. Még a krumpli pürét is.
2022. márc. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!