Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Nehèz megtanulni sütni,...

Nehèz megtanulni sütni, főzni? 32 F

Figyelt kérdés
2023. jún. 21. 23:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%

Nem nehéz. Valahol el kell kezdeni. Főleg ha érdekel. Ha mindent a recept alapján csinálsz akkor nagyot nem hibázhatsz.

Ha hust készitessz ne sajnáld a fűszereket, de nem is kell rengeteg.

Egészen más a főzés, és a sütés.

Azt mondanám ha van egy jó sütőd, nyert ügyed van sütésben. (Ha recept alapjan csinalod)

Kezd el.

2023. jún. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%
Elso válaszoló vagyok. Még csak annyi, minél többször készitessz el egy receptet, annál kevésbé lesz szükséged a receptre.
2023. jún. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%
Nem nehéz. Követni kell a receptet, és próbáld meg élvezni a konyhai tevékenységet, ne úgy állj oda, hogy te ezt csak kényszerből csinálod és nem is szeretsz vagy nem is akarsz főzni. 29/F
2023. jún. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz
2023. jún. 22. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
Ha tudsz olvasni, tudsz főzni is. 32 évig anyád főzött rád, vagy mi?
2023. jún. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
25%

Unokanővérem 47 éves és NEM tud főzni,rendel. A kérdező férfi nekik nem " fontos" annyira hamar megtanulni főzni, mint egy nőnek.


Most megakar az a lényeg


Nézd a receptes videókat is ott látod minek hogy kell kinézni stb

2023. jún. 22. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%
#6 Hagyjuk már a nemi diszkriminációt. Láthatóan az unokanővérednek sem volt fontos megtanulni főzni, mégis megérte a 47 éves kort. Mi a tanulság? Az, hogy nőként is lehet boldogulni főzés nélkül. Sőt! Több idő marad minden másra.
2023. jún. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Mit értesz az alatt, hogy megtanulni, mi számít annak, hogy tud főzni valaki?

Michel Troisgros szinten nagyon nehéz, egy recept alapján elkészíteni valamit nem nehéz. Vagy pl hétköznapi emberek otthon főznek, a család eszi, szeteti, de lehet, hogy neked meg nem ízlik ahogy az adott ember készíti. Akkor ő tud főzni, vagy nem?

2023. jún. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a különböző videókat ahol meg is mutatják hogyan készítik el az ételt. Így sokkal könnyebben látod hogyan a legegyszerűbb elvégezni a különböző lépéseket, mennyire kell megfőzi/megsütni valamit egyebek. Ahhoz hogy magabiztos legyél a konyhában szerintem idő kell, egy receptet többször többször elkészíteni és folyamatosan csiszolni/kísérletezni hogy passzoljon a te ízlésedhez, vagy kipróbálni egy ételre egy másik receptet. Legalábbis nekem így megy. 27/F
2023. jún. 22. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem nehéz se főzni, se sütni. Átlépni az újdonság korlátját, és elkezdeni valami teljesen újat viszont mindig embert próbáló. Gondolj arra, hogy amit főzöl, azt úgy is te fogod megenni, és senki nem áll majd fölötted, hogy bíráljon. Legalábbis én erre gondoltam, mikor szintén felnőttként, ahogy te elkezdtem megtanulni főzni. Minden főzelékem levesre sikerült, és minden levesemből főzelék lett... de cserébe finom volt :)

Nagyon sok bátorságot kívánok neked a kezdéshez!

2023. jún. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!