Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Aki vegetát használ, az “nem...

Aki vegetát használ, az “nem tud főzni” ?

Figyelt kérdés

Én szoktam vegetát használni és nem gondolom, hogy rosszul főznék. Nemcsak azt rakok bele, nyilván só, bors, majoránna, petrezselyem, babérlevél, kömény, ételtől függően van benne minden, vegetát csak kiegészítésképpen használom. Ha nincs benne, akkor kicsit íztelen az étel. Számomra úgy teljes, ha van benne, viszont olvastam hogy sokan feleslegesnek tartják, és megszólják azt aki vegetázik. Anyám sokszor főzött úgy, hogy kb csak a vegetát éreztem az adott ételen, az engem is kiborított, én azért választékosabban ízesítek, és bár nem létfontosságú bele az ételízesítő, számomra úgy teljes.


Ti mit gondoltok?


2022. jún. 2. 09:43
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
75%

Nem szoktál más ételt főzni? Csak pörkölþet?


Majoranna a brassóiba kell, májakhoz, kelkáposztás levesekbe, stb stb

2022. jún. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 A kérdező kommentje:

31# Bár káposztás ételt nem készítek, májhoz, sült húsokhoz is szoktam tenni.


Szerintem igenis való pörköltbe a majoránna. Bazsalikomot inkább a darálthúsos pörköltbe teszek, de az is pörkölt ugyebár.

2022. jún. 3. 16:17
 33/39 A kérdező kommentje:

Ja igen, fasírtba is szoktam tenni, nekem úgy teljes. Néha levesbe is.

Van hogy ugyanaz a fajta leves más ízesétéssel másfajta élményt nyújt, így kb lehetetlen megunni bármely ételt.

2022. jún. 3. 16:19
 34/39 anonim ***** válasza:
75%

Akkor ne zavarjon pont a vegeta... 😂😂😂


Lehet ilyen mindent bele módon főzni.... csak ne hívj vendegeket. 😁😂

2022. jún. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

34# Nem is hívok. Az emberek többsége egyébként is arrogáns, már csak a társaságuk miatt sem volnék senkire sem kíváncsi.


A kérdést csupán azért tettem fel, mert a főzés egyfajta “művészet” számomra és kíváncsi vagyok, kinek mi a szokása. Neked a mértéktelen röhögőfejek használata, ahogy elnézem, de én most a főzésre lennék kíváncsi.

2022. jún. 3. 16:51
 36/39 anonim ***** válasza:
75%
Húha.... azért az nem művészet ha egy festő a vászonra ráönti az összes létező festékét, és összekutyulja... :-D
2022. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

Valóban.

Szerencsére nem kell néznem azt, ahogy ennem sem a Te moslékodból.

2022. jún. 3. 16:54
 38/39 anonim ***** válasza:
75%
Hát nem is, hiszen van neked sajátod... :-D :-D
2022. jún. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 A kérdező kommentje:
Pontosan.
2022. jún. 3. 17:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!