Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csak én utálok az ételekbe...

Hájaaa kérdése:

Csak én utálok az ételekbe vegetát meg ilyen ízfokozókat rakni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok se nem bio, senem ilyen-olyan újkaja párti. Egyszerűen csalásnak tartom, az ízvilágot egyirányba vivő vegetát belerakni az ételbe. És rosszul vagyok mikor valaki úgy kezdi az ételt, hogy "végy egy kanál vegetát".

Titeket nem zavar?



2012. szept. 5. 13:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én sem szeretem, szeretek minden ételt máshogyan megfűszerezni, és a só-bors-vegetánál tovább is eljutni. Viszont pl. a nagymamám vegetával főz, és mégis minden étele annyira finom... :)
2012. szept. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Én a kész csirkefűszert és hasonlókat is utálom, mert nekem nem tetszik az ízük. Meg lehet azt csinálni külön fűszerekből is, nem kell az előre gyártott recept, amiben majdnem biztos, hogy van oda nem illő vagy sokaknak nem tetsző fűszer. A kevert fűszerek a kezdők kellékei, akik még nem tapasztalták ki a saját ízlésüknek megfelelő ízesítést.
2012. szept. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A szivemből szóltál :)
2012. szept. 5. 13:23
 4/13 anonim ***** válasza:
75%

Engem is irritál a "végy egy kanál vegetát".:D

Anyósom szokta használni, mondjuk ő jól főz, de érződik a cucc, főleg sózás mellett.:/

Nálam még hasonlóan "soha" kategória a hulala nevű műtejszín förmedvény.

2012. szept. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
39%
Gondolom, akkor soha nem is eszel menzán, önkiszolgáló étteremben, nem veszel félkész vagy készételeket, nem rendelsz ételszállítótól stb...
2012. szept. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

El nem rontanék egy finom húslevest vegetával, de a benne levő sok sóra és adalékanyagra sem tartok igényt. :-)

Nem használok semmilyen leveskoskákat és ételízesítőket, jobban szeretem a természetes élelmiszerek ízét minden ételben, a zöldségeket, fűszereket, stb.

2012. szept. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
58%
Sem a vegetát sem egyéb főszerkeveréket nem szeretek. Anyósom főz egyfolytába ilyenekkel. Mikor át jönnek enni mindig megkérdezi, hogy hogy hogy minden ételnek ennyire más az íze... :)
2012. szept. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
"Gondolom, akkor soha nem is eszel menzán, önkiszolgáló étteremben, nem veszel félkész vagy készételeket, nem rendelsz ételszállítótól stb..." A kettőnek nincs köze egymáshoz.
2012. szept. 5. 13:46
 9/13 anonim ***** válasza:
Pedig van mert a félkész termékek is telelehetnek mindenféle adalékanyaggal meg az éttermekben, ételfutároknál sem tudhatod h mivel főznek. Én dolgoztam étteremben és ott pont h leveskockát is használtak. Na most akkor mi van? Nem tudsz róla akkor meg sem érzed
2012. szept. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Akkor olvasd el még1x a kérdést. "Csak ÉN utálok az ételekbe vegetát..." Magyarul mikor főzök, OTTHON!!

Tudom hogy mi megy az ilyen helyeken nekem nem kell bemutatni, de ez a válasz most nem releváns, nem ide tartozik(amit te adtál).

2012. szept. 5. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!