Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csak én utálok az ételekbe...

Hájaaa kérdése:

Csak én utálok az ételekbe vegetát meg ilyen ízfokozókat rakni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok se nem bio, senem ilyen-olyan újkaja párti. Egyszerűen csalásnak tartom, az ízvilágot egyirányba vivő vegetát belerakni az ételbe. És rosszul vagyok mikor valaki úgy kezdi az ételt, hogy "végy egy kanál vegetát".

Titeket nem zavar?



2012. szept. 5. 13:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%
Én készítettem házi vegetát, nagyon finom lett és nincs benne semmi mű.
2012. szept. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
59%
Nem vagy egyedül, én is falnak megyek minden ilyesmitől. De már nem akarok senkit megtéríteni, felőlem mindenki azt eszik, amit akar, csak ne akarja lenyomni a torkomon :) Az ízesítő (már ha azt íznek lehet nevezni), a leveskocka/-por, az ilyen-olyan zacskós "alapok" mind a vegyipar szemetei. Szerencsére nem kötelező ezt fogyasztani. És nem, kedves ötödik válaszoló, én nem eszem menzákon, kifőzdékben, nem rendelek házhozszállítós kaját, és sok éve nem fogyasztom a mirelit, félkész vackokat sem, viszont van egy rakat fűszerem :)
2012. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
37%
Apukám mindenbe tesz szinte, és egyszer kifelejtette. Isteni volt az a leves... :D remélem legközelebb már nem tesz bele :D
2012. szept. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!