Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a pasiról akinek azért nem kellett a nő mert nem tudott főzni?

Figyelt kérdés
A nő 30 elmúlt szüleivel lakik
2021. febr. 24. 14:35
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

"Főleg ha komoly kacsolatban gondolkodnak, ahol sanszos, hogy ez a nő nevelte volna fel a pasas gyerekét."

Tehát aki komoly kapcsolatban gondolkozik, annak kötelező gyereket nevelnie? Anélkül nincs is komoly kapcsolat? :D

Egyébként anyukám tud főzni, de utál, én is úgy nőttem fel hogy a létező legkevesebbet főzte anyum, ők ebédeltek a munkahelyen, én menzás voltam, fölösleges is lett volna főzőcskéznie.

Én egyik korábbi válaszomban írtam, én imádok sütni-főzni, mi pl. jelenleg magunkra főzünk (EGYÜTT) a párommal, viszont ha megszűnik a home office akkor rendelni fogunk, este 6-kor már nincs kedve egyikünknek se főzőcskézni. Nincs ezzel szerintem semmi gond, rengeteg opció van manapság kajaszerzésre.

2021. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
ez igaz mondjuk kinek mit jelent hogy főzni........... .mert hallottam olyat hogy valakinek a rántott sajt sütés is főzésnek számít pl
2021. febr. 25. 16:00
 33/35 anonim ***** válasza:
Kérdező, a kérdésedben szereplő nő hogy értette?
2021. febr. 25. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
meg azért pl sok mindent el kell találni mennyiség fűszerezés stb.
2021. febr. 25. 16:02
 35/35 anonim ***** válasza:
43%

Hát ma már részletes videók vannak a neten a főzésről. Valaki megnézi/elolvassa mi az hogy habarás, rántás, és már kapásból leveseket és főzelékeket tud csinálni.

A receptekben részletesen le van írva a főzési/sütési idő, sokszor képekkel, videókkal van illusztrálva és még a fűszerezésnél is gyakran leírják hogy miből mennyi kell, hány főre készül az étel stb.

Szerintem aki így sem tud egy levest, egy rakott krumplit, vagy egy csirkés tésztát összedobni az már eléggé fogyatékos kategória.

Egy alapszintű főzéstudománnyal változatosan lehet enni.

Én magamtól tanultam főzni, és rengeteg dolgot tudok is. Viszont még én sem készítettem töltött húst, bonyolult süteményeket, ilyesmi. Főzni attól tudok, de nem vagyok még gyakorlott annyira. Ennek ellenére mindig tudok finom ételeket készíteni a vőlegényemnek, mert nem vagyok lusta utána nézni a dolgoknak.

Üdv, egy 23 éves háziasszony

2021. febr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!