Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a pasiról akinek azért nem kellett a nő mert nem tudott főzni?

Figyelt kérdés
A nő 30 elmúlt szüleivel lakik
2021. febr. 24. 14:35
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
82%
Ő élete, olyan szempontok alapján válogat, ahogy akar. 🤷
2021. febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
92%
Nem azért nem kellett neki, hidd el volt más, sokkal nyomósabb oka is!
2021. febr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem pozitív ha nem titkolja hogy házvezetőnőt keres valójában. Legalább korrekt és nem árul zsákbamacskát, mint sokan.
2021. febr. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
54%

A nők mindig sírnak, hogy csak "arra kellenek", aztán jön egy ember, aki szemmel láthatóan hosszú távra tervez, erre meg az a baj...


És honnan lehet tudni, hogy hosszú távra tervez? Egy idő után az ember kiöregszik a lepedőakrobatikából, de egy jó körmöspacalt attól még megenne! Ez az ember évtizedekben gondolkodott volna! Erre tessék... "Mi a véleményetek..."

2021. febr. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
55%
Férfi vagyok.Szerintem az ilyen ferfi szánalmas.Tanuljon meg főzni,rendeljen kaját vagy éljen szendvicsen.Sehol sincs megírva az hogy a nőnek kell főzni,főleg ha ő is dolgozik!
2021. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
84%
hát ha a pasinak ennyi elég volt a szakításhoz, akkor bármi másért is szakított volna
2021. febr. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
53%

Én sem maradtam volna a párommal, ha nem tud főzni.

Én is főzök rendszeresen, csak odafigyelés kell hozzá. Aki ezt sem tudja végrehajtani, annál egyéb problémák vannak vagy egyszerűen csak lusta.

2021. febr. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
74%
szerintem 30 felett illik mindenkinek tudnia fozni, akar no akar ferfi, mivelhogy a taplalkozas az eletbenmaradas egyik feltetele
2021. febr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
54%
Igaza van. Nálam pl alap elvárás, hogy egy férfi fel tudjon húzni egymaga egy házat az alapoktól, gazzal, vízzel villannyal.
2021. febr. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
60%

Mert összevagdosni néhány húst és zöldséget és fűszerezni egyenértékű a házépítéssel.

Édes f@szom.

2021. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!