Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a pasiról akinek azért nem kellett a nő mert nem tudott főzni?

Figyelt kérdés
A nő 30 elmúlt szüleivel lakik
2021. febr. 24. 14:35
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
53%
#10 irónia volt
2021. febr. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
34%
Dehogy volt az.
2021. febr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
61%
Az a véleményem hogy csak emiatt nem szakítana senki sem ha normális.Más is volt ott a háttérben.Főleg az elején nem a főzés van a terítéken hanem az egyéb élvezetes dolgok és senkit sem érdekel a konyhai munka😋😋Ha szeretné a nőt akkor lenne türelme hogy beletanuljon a későbbiek folyamán a háztartási dolgokba ha már össze is költöznének esetleg.De az igaz hogy azért 30 évesen illene tudni főzni legalábbis alap dolgokat.Nem baj ha nem tud megtanulja ennyi
2021. febr. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
90%

Amúgy én se tudtam semmilyen kaját elkészíteni, amíg a szüleimmel éltem, mert tilos volt főznöm anyám konyhájában. Szóval addig én is azt mondtam, hogy "nem tudok" főzni. Aztán amint elköltöztem, rájöttem hogy tök könnyű és nagyon szeretek sütni-főzni.

Szóval nálam kérdés hogy mik a körülmények, mert olyannal én se szívesen lennék együtt aki képtelen egy egyszerűbb kaját összedobni mert nem megy neki, ez valami fura probléma lehet.... de ha csak nem volt lehetősége eddig próbálkozni, vagy úgy érti hogy nem mesterszakács, akkor szerintem nincs semmi gond és felszínes aki ilyen miatt elutasítja.

2021. febr. 24. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
34%

10!


Nem magyarázom, láthatóan nem éred fel esszel úgyse.

2021. febr. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem fontos, hogy a nő tudjon főzni. Lehet konzervatív vagyok, viszont ha egy férfinek ez fontos, akkor komolyan gondolja a kapcsolatot. Manapság az a divat, hogy egyes nők elvégzik a háztartásbeli feladatokat, még más nők kielégítik a férfi más igényeit. Ebből kifolyólag úgy gondolom, ha egy férfinek fontos, hogy egy nő tud ehetőt főzni a konyhában akkor tartós kapcsolatot keres abban a nőben. Mindent meglehet tanulni.
2021. febr. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
60%

"ha egy férfinek ez fontos, akkor komolyan gondolja a kapcsolatot"

vagy csak az anyját akarja pótolni. kell neki egy ingyen szakács és takarítónő, valamint az se hátrány hogy meg lehet kettyinteni.

2021. febr. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
79%
Hát, nekem anyósom nem tud főz i, nem is főzött soha. Apósom főzött, vagy rendeltek. 50 évig voltak házasok. Nem azon múlik, hogy tud e a nő főzni.
2021. febr. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
54%
Mókás kisfiú lehet.
2021. febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
45%
A nő a leírás alapján elég életképtelennek tűnik. Megértem a férfit.
2021. febr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!