Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a pasiról akinek azért nem kellett a nő mert nem tudott főzni?

Figyelt kérdés
A nő 30 elmúlt szüleivel lakik
2021. febr. 24. 14:35
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
21%

Milyen nő az aki nem tud főzni ?

Menjen a francba !

2021. febr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
79%

A főzni tudni elég tág kategória. Alap, egyszerű ételeket tudjon bárki elkészíteni 30 pluszosan, akár nő, akár férfi. Ez kb olyan szintű készség, mint becsavarni egy villanykörtét, mosógépet elindítani...

Semmi szexizmus nincs a hozzáállásomban, csak az életképtelen 30 pluszos kisgyerekeket nem szeretem.

2021. febr. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
91%
Egyszerűen nem érdekel a véleménye. Mondom ezt olyan huszonéves nőként, akinek a főzés a hobbija.
2021. febr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
38%

Egyrészt az alapján választ, ami alapján akar. Ha neki baj, hogy a nő nem főz, furán nevet vagy kék autót vezet, ház lelke rajta. Biztos én is tudnék olyat mondani, ami nálam nem okés és ti itt mind kiakadnátok, hogy húúú.


Másrészt szerintem ez pont érthető. Főzni, normál, alap szinten nem nagy dolog. Főleg ha komoly kacsolatban gondolkodnak, ahol sanszos, hogy ez a nő nevelte volna fel a pasas gyerekét. Nem azt mondom, hogy CSAK a nők főzzenek, de az vicces, mikor otthon vannak a gyerekkel egész nap és gyorskaját vagy rendelőst esznek. Ennél csak az a jobb, mikor takarítónő is van.

Nekem az ilyen emberek életképtelenek. (Nő vagyok, csak hogy el se kezdjenek bizonyos válaszolók kötekedni)

2021. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
78%

"Nem azt mondom, hogy CSAK a nők főzzenek, de az vicces, mikor otthon vannak a gyerekkel egész nap és gyorskaját vagy rendelőst esznek."


Nem kötelező gyereket vállalni se

2021. febr. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
27%

Utolsó, akkor azért ne vállaljon egy férfi gyereket, mert sikerült egy olyan életképtelen nőt találnia, aki egy tésztát nem tud megfőzni? Remek ötlet.

Nyilván nem azt mondom, hogy kötelező. De egy olyan embernek, akinek pl. ilyen, komolyabb tervei vannak a párválasztással, ott igenis fontos, hogy az illető másik fél el tudja látni az ilyen alapvető dolgokat.


Tovább megyek. Én sem élnék olyan férfival, aki pl. nem tud befizetni egy számlát, bevásárolni, kicserélni egy izzót, megsütni egy tojásrántottát... Ezek alap dolgok egy olyan felnőttnél, aki normálisan akar funkcionálni a társadalomban.

2021. febr. 24. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
85%
#26 meglepődnél hány család él rendelt kaján. én se élnnék így, nekem a hobbim a főzés, de nem ítélek el senkit, aki nem tud vagy nem szeret főzni, és inkábbb rendel. nyilván megteheti.
2021. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
16%

"Tovább megyek. Én sem élnék olyan férfival, aki"

te egy listával keresel párt? aki nem tud eleget kipipálni, azt dobod?

2021. febr. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

26!


Anyósomnak 2 fia van. Felnőttek úgy, hogy az apjuk főzött és rendeltek. A sógorom legidősebb fia 26 éves, az ő látja se főz, a srác főz és rendelnek. Az ő gyereküknek sincs ezzel semmi problémája.

2021. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
100%
Én megtanultam volna vele közösen főzni. Ezen biztos nem múlott volna.
2021. febr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!