Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Fasírt miért nem sikerül jóra?

Fasírt miért nem sikerül jóra?

Figyelt kérdés

Rettenetesek a fasírtjaim és nem tudom mit rontok el. Ki hogy csinálja? Meddig kell sütni, milyen fokozaton?

Olyanok az enyéim mintha olajszítta lenne, de közben meg ki van száradva az egész. Jól fűszerezem, de íztelen mégis. Másé meg olyan puha, finom, szaftos. Hogyan kell olyanra sütni és mi alapján fűszerezni? Boltba veszek 500g os darálthúst, zsemlét is szoktam bele tenni, 1 tojás, hagyma, +fűszerek.


2021. jan. 12. 18:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Te nem a fasírt fétises csaj vagy?
2021. jan. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Én pl nem teszek bele tojást soha! A tojastol is kemenyedik! Daralthus+fuszerek+vizben áztatott kenyér. Ez így bőven elég, hidd el nem kell tojás bele!!
2021. jan. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
100%
Egy alkalommal krumpis parasztos (kovász) kenyérrel zsemle helyett, és rendkívül finom lett
2022. márc. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!