Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Egyetemistának olcsó ennivalót...

Egyetemistának olcsó ennivalót ajánlani?

Figyelt kérdés

A havi keresetem 65 000 Ft, amiből ki tudom fizetni a lakhatásomat,a bérleteket a nyelvvizsga felkészítőt Így marad havonta 26 000 forintom enni a hónapban. Többnyire a sarki pékség tegnapi pékáruit eszem, az féláron van. Uzsonnára főtt ételt eszem, levest, néha zacskókat néha főzöm tésztákat, rakott zöldségeket, konzerveket. De az elmúlt 1 évben kifogytam az ennivaló ötletekből, illetve ezek is elég drágák mostmár. Tudna valaki ajánlani olcsó ennivalókat?


2 egyetemre is járok párhuzamosan, az egyikre hétfőtől csütörtökig, a másikra pénteken és szombaton. A héten csak a vasárnapon szabad, akkor vagy dolgozok, vagy beadandót írok.


2023. febr. 10. 22:17
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
Kell egy megbízható ismerős, akihez bejelentkezhetsz.
2023. szept. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Nagyon sokan írtátok itt is meg privált üzenetben is h abba kellene nagy on, és nem fogok annyival többet keresni, mint amennyit most gürcölök.


Felvettek oda dolgozni ahol a kötelező gyakorlatokat is töltöttem.

Kaptam laptopot, telefont autót, és a benzinnel is el tudok számolni. Havi 83.000 Ft kaptam bérlahkatást, jó helyen, teljesen felszerelt, nagyon kényelmes, és ebben benne van a fogyasztás is. (Víz villany kk) Tekintettel arra h a másik egyetemen meg hátra van, csak heti 4 napot dolgozok, vizsga napokra elengednek, sőt ha van egyetemen akció, konferencia azt finanszírozzák, emelet pedig kapok szabadasgot haza utazni is. Jelenleg a kezdő fizetésem adózás után 780000 Ft.



Ezt csak azért írom ha valaki hasonló utat jár mint en s fel akarja adni, az ne tegye. Én szurkolok hajrá! Szerintem megéri küzdeni!

jún. 1. 10:29
 63/63 anonim ***** válasza:

Akkor bejött az élet! Az a lényeg.

Gratulálok!

jún. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!