Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Egyetemistának olcsó ennivalót...

Egyetemistának olcsó ennivalót ajánlani?

Figyelt kérdés

A havi keresetem 65 000 Ft, amiből ki tudom fizetni a lakhatásomat,a bérleteket a nyelvvizsga felkészítőt Így marad havonta 26 000 forintom enni a hónapban. Többnyire a sarki pékség tegnapi pékáruit eszem, az féláron van. Uzsonnára főtt ételt eszem, levest, néha zacskókat néha főzöm tésztákat, rakott zöldségeket, konzerveket. De az elmúlt 1 évben kifogytam az ennivaló ötletekből, illetve ezek is elég drágák mostmár. Tudna valaki ajánlani olcsó ennivalókat?


2 egyetemre is járok párhuzamosan, az egyikre hétfőtől csütörtökig, a másikra pénteken és szombaton. A héten csak a vasárnapon szabad, akkor vagy dolgozok, vagy beadandót írok.


2023. febr. 10. 22:17
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem érthető 49es? Nincs bevétele, kaját keveset tud venni. Imádom az ilyen milyen olcsó ételeket vegyek kérdéseket. Aztán ha mond az ember valamit jönnek az okoskodók.

Elég elkapkodott döntés volt így egyetemre menni hogy nem tudja az illető fenntartani magát. Vagy elmegy dolgozni, hitelt vesz fel, abbahagyja az egyik egyetemet, vagy pedig így folytatja tovább kockáztatva az egészségét.

Ha már elkezdte nyilván nem kéne abbahagyja, vannak online munkák is amit otthon lehet végezni, ki szokták hirdetésbe tenni, lehet érdemes ilyet is elvállalj kérdező hátha több pénzed lenne kajára. De a bérlet helyett bicikli is sokat számít ha megoldható. Én drukkolok hogy sikerüljön, de a kaján nem tudsz spórolni.

2023. febr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
78%
Ez így nem élet, backi, hogy 2 évig azon is gondolkozol hogy 2 db leárazott kakaós csigát egyél vagy csak másfelet.
2023. febr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 A kérdező kommentje:

Ismét iskola, és van pár új megoldás amit megosztanék, hátha segítek vele másnak.

Bár még nem bírálták el az ösztöndíjakat, a HÖK megemelte, ezzel kicsi segítséget kaptam.


Másik koliba költöztem, itt van fagyasztó, így a lipoti másnap reggeli 1kg pityókás kenyerét megveszem beteszem a fagyasztóba és szeletenként eszem.


Most olcsó a káposzta sárgarépa, ezt szoktam megreszelni, a hideg ételek mellé tökéletes.


Reggelire gyakran a Tesco árul 2kgs kukoricapelyhet olcsó egy hónapra elegendő, azt szoktam tejjel fogyasztani, ha laktató át szeretnék akkor kicsit hibás gyümölcsöt vágok bele.


Pultból kimérve olcsóbb a virsli, gaz fölött sütök, fel szeletelek egy hagymát, mellé teszem ezt sütőt meg.


Ezeket es a sok sok szuper receptet hazsnálom váltogatva én is.


Aki hasonló cipőben jár és kellene segítség, szívesen válaszolok!

2023. szept. 25. 22:28
 54/63 anonim ***** válasza:
55%
Tudom nem a kérdéshez kapcsolódik de te erdélyi magyar vagy?
2023. szept. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 A kérdező kommentje:

#54

Igen.

2023. szept. 26. 23:31
 56/63 anonim ***** válasza:
70%
Nem gondolkoztál diákhitel felvételén? Szerintem sokat segítene most, és nem lenne nagyon kemény visszafizetni majd később.
2023. szept. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:

#46

"aki esetleg tényleg rá van szorulva"


Igen, mint pl. a kérdező, aki tényleg rá van szorulva.

2023. szept. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 A kérdező kommentje:
Diákhitelt csak magyar állampolgár bejegyzett magyar lakcímmel lehet igényelni.
2023. szept. 27. 22:23
 59/63 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha benyújtod a kérelmed, gyorsan megkapod a magyar állampolgárságot, mert magyar nemzetiségű vagy.
2023. szept. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 A kérdező kommentje:
Ebben kétség kívül igazad van, ugyannakkor bejelentett magyar lakcímem akkor sem lesz.
2023. szept. 28. 09:12
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!