Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Egyetemistának olcsó ennivalót...

Egyetemistának olcsó ennivalót ajánlani?

Figyelt kérdés

A havi keresetem 65 000 Ft, amiből ki tudom fizetni a lakhatásomat,a bérleteket a nyelvvizsga felkészítőt Így marad havonta 26 000 forintom enni a hónapban. Többnyire a sarki pékség tegnapi pékáruit eszem, az féláron van. Uzsonnára főtt ételt eszem, levest, néha zacskókat néha főzöm tésztákat, rakott zöldségeket, konzerveket. De az elmúlt 1 évben kifogytam az ennivaló ötletekből, illetve ezek is elég drágák mostmár. Tudna valaki ajánlani olcsó ennivalókat?


2 egyetemre is járok párhuzamosan, az egyikre hétfőtől csütörtökig, a másikra pénteken és szombaton. A héten csak a vasárnapon szabad, akkor vagy dolgozok, vagy beadandót írok.


2023. febr. 10. 22:17
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
90%

Én mondjuk nem annyira értem, hogy minek csinálsz 2 egyetemet, ha nyilvánvalóan nem tudod a dolgot finanszírozni.

Egy szak mellett lenne időd dolgozni és kényelmesen meglenni anyagilag.

2023. febr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
100%
Lencseleves, sárgaborsóleves, vagy főzelék, a lencse nem olyan drága. Tarhonyaleves, krumplis tészta. Csilis bab. Én egy nagy fazékkal szoktam főzni, 3an vagyunk és vagy 3 napig elég. Le is fagyaszthatod, hogy ne kelljen azt enned állandóan. Tortillalapot te magad is csinálhatsz, úgy olcsóbb.
2023. febr. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
100%
Zsíros kenyér
2023. febr. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
16%
Meg van hogy veszünk grillcsirkét, azt is esszük 2 napig
2023. febr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
100%
Kimaradt:kelkáposztafőzelék
2023. febr. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező! Egy darab ötletet nem tudok neked adni, de minden elismerésem a tied! Legyél nagyon büszke magadra, hogy ezt meg tudod csinálni, mert nem semmi vagy!
2023. febr. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
69%

Miért kéne büszkének lenni? Még mindig megy a "minél többet szpsz, annál jobb vagy?" mentalitás? A sz.pás jellemformáló?

A kérdező jobban járna, ha az egészsége teljes tönkrebszása helyett inkább egy egyetemet végezne, és lenne pénze ételre.

2023. febr. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
100%

Én azokkal értek egyet, akik azt mondják, hogy elég lenne egy egyetem és normális(abb) étkezés, mert így lehet, hogy ugyan életben tartod magad napi 1 kg kenyérrel és havi 5 kg zsírral, de olyan hiánybetegségek fognak fellépni a hajhullástól kezdve a szellemiek csökkenéséig, hogy kórház lesz a vége.

Havi 26 ezerből nem lehet megélni, még Burundiban sem!

A duplájához is kell nagyon alapos tervezés és főzni tudás.

Azt sem tudom mondani, hogy menj vért vagy vérplazmát adni, mert ilyen étkezés mellett olyan silány lehet a vérképed, hogy inkább őrizd meg magadnak minden cseppjét!

Nem tudom milyen magánéleti háttérrel rendelkezel család tekintetében, de ha konfliktus van, akkor azt igyekezz elsimítani és a szüleid, testvéred segítségét kérni, legalább napi egy tál tisztességes étel reményében! De még ebben az esetben is a két egyetem az túlzás!

2023. febr. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
90%

Pont erre találták ki a diákhitelt, fel kell venni és nem kell éhezni...

Ha két egyetemet viszel egyszerre, akkor nem lehetsz hülye, röhögve visszafizeted majd ha dolgozol

Szóval tessék normálisan étkezni és felvenni a pénzt, hamár az én adóforintjaimból kapjátok a támogatást, legalább ez jó helyre megy és nem lopják el a narancsge...ik

2023. febr. 13. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
84%
Én instant elveseken éltem bár nem hiszem hoghy abból még lehet kapni az a 99 meg 120 forintos kiadást.
2023. febr. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!